O Mistrzostwach PLWiR jeszcze słów kilka

PDFDrukujEmail

Minęły emocje związane ze startami zawodników w IX Mistrzostwach Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo, które odbyły się od 1 do 3 października 2010 roku na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych pod honorowym patronatem Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza. Minął także czas odpoczynku organizatorów. Zaczyna się, więc czas podsumowań.

Bardzo dziękujemy zawodnikom, którzy przyjechali na mistrzostwa angażując swój czas, środki i pokazując ducha sportowej walki, sportowego współzawodnictwa. Bo czym jest sport wyczynowy, jeśli nie wiąże się z konfrontacją własnych umiejętności z umiejętnościami innymi. Podczas zawodów były chwile piękne i trudne. Każdy z nas – zawodników, trenerów, kibiców cieszył się sukcesami, martwił porażkami. W pamięci mamy piękny gest Iwony Loch, która podarowała swój medal za zwycięstwo w barrel racing senior Jarkowi Bilskiemu, Mistrzowi Polski w pole bendig senior z ubiegłego roku, który w zawodach nie mógł wystartować ze względu na kontuzję konia. Wielu z nas miało łzy w oczach i nie kryło się ze swoim wzruszeniem. Sytuacja ta po raz kolejny uzmysłowiła nam, jak wiele znaczą dla nas nasze wierzchowce i jak wielki szacunek i miłość jesteśmy im winni. Bez nich nie moglibyśmy realizować swoich pasji. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim startującym, gratulujemy poziomu umiejętności i sportowej postawy.

Dziękujemy wszystkim sponsorom i patronom medialnym zawodów. W szczególności głównemu sponsorowi - miastu Wrocław, bez którego pomocy zawody na pewno by się nie odbyły. Podkreślić należy tutaj, że władze miasta Wrocław były z nami przez cały sezon jeździecki wspomagając nas przy organizacji wszystkich imprez. Podziękowania należą się także zespołowi Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych, na którego obiektach gościliśmy. Dziękujemy także władzom PLWIR za obecność na zawodach a sędziom za ich ciężką pracę.

Zawody miały bardzo szeroką reklamę. Były one zapowiadane i relacjonowane przez telewizje, radio, prasę i portale internetowe:
Polsat – Wydarzenia sportowe (niedziela, 3.10.) - 2, 8 mln oglądalności,
TVP1 – Wiadomości (poniedziałek, 4.10.) - 550 tys. oglądalności,
Polsat News (sobota –.10 i niedziela 3.10) – 3 emisje – 150 tys. oglądalności,
TVP Wrocław – 4 emisje (1, 2, 3. 10) - 300 tys. oglądalności,
Polsat Sport – realizacja ok. 30 min filmu – 4 emisje będą pokazywane w Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Superstacji,
Telewizja Dolnośląska – zapowiedzi, 4 reportaże i relacje na bieżąco,
Radio Traffic, Radio Wrocław, Gazeta Wyborcza (3 teksty).
www.qnwortal.pl
www.plwir.pl
www.wwr.com.pl
W zawodach wystartowało 86 par w 22 konkurencjach rozgrywanych w ramach Mistrzostw Polski PLWiR i 3 konkursach dodatkowych rozgrywanych jako konkurencje pokazowe. Konkursy te pokazały jak środowisko westernowe, oprócz zmagań o tytuły, potrafi świetnie się bawić. Bawiono się także świetnie podczas sobotniej imprezy w saloonie Jack’ City.
Wagę zawodów podkreśliła obecność wielu VIP-ów, a zawodników dekorowali goście specjalni:
Renata Mauer - Różańska - dwukrotna Mistrzyni Olimpijska wręczająca puchar PKOL (ufundowane przez Prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego),
Grażyna Niewolik – Prezes Invest Banku
Jarosław Obremski - Vice Prezydent Wrocławia,
Jerzy Pokój – Przewodniczący Sejmiku Samorządowego Województwa Dolnośląskiego


Dziękujemy za wspólne chwile i do zobaczenia w następnym roku
Organizatorzy z Jack’s City Western Team Wrocław.

In altri disturbi, sono presenti disturbi nel modo in cui il soggetto vive la propria sessualita, come vedremo - comprar kamagra en farmacia. La diagnosi della disfunzione erettile si basa su molteplici esami, propecia generico on line. vendita kamagra italia, come comprare senza ricetta - Ravenna. Si riscontrano tra gli uomini piu che tra le donne, con un rapporto di 20 a 1 - acquistare levitra professional.

środa, 12 maja 2021 11:51

Sponsorzy