Rankingi PLWiR

Rankingi PLWiR

PDFDrukujEmail

Poniżej znajdują się rankingi do Mistrzostw Polski 2016. Ponieważ wyniki docierają do nas w różnej formie, bardzo prosimy o sprawdzenie, czy nie wkradły się w nie błędy.

Kolorem zielonym zaznaczone zostały pary zakwalifikowane do Mistrzostw Polski 2016 (spełniony wymóg ilości kwalifikacji, odpowiednia ilość punktów rankingowych), natomiast kolorem czerwonym oznaczono Mistrzów Polski 2015 (kwalifikacje w ich przypadku nie były konieczne).

Uwagi proszę zgłaszać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wnioski o "dzikie karty" (wyłącznie z uzasadnieniem) należy przesłać na adres e-mail biura PLWiR: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5.09.2016r.

 

ranking 2016

 

Poniżej zamieszczamy rankingi do Mistrzostw Polski PLWiR 2015.Poszczególne kategorie znajdują się w zakładkach zamieszczonego pliku.

Wszelkie uwagi odnośnie niezgodności prosimy zgłaszać do Aleksandry Misztak na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Przypominamy jednocześnie naszym członkom, którzy jeszcze tego nie uczynili, o konieczności zapłaty składki za rok 2015.

Rankingi 2015

Poniżej ostateczne rankingi do Mistrzostw Polski PLWiR 2012. Wszelkie nieścisłości proszę zgłaszać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10.09.2012 na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Podania o dzikie karty można przesyłać do dnia 10.09.2012 na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Podania przesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane. Opłaty za przyznane dzikie karty, podobnie jak w ubiegłym roku, to 200 zł w przypadku juniorów i 400 zł w przypadku seniorów.

 

 

Les injections intra-uretrales de prostaglandines constituent une alternative aux injections intra-caverneuses [34] acheter levitra en ligne. On dit bien bander», de la meme facon que l'on bande ses muscles ou un arc, peut on acheter accutane sans ordonnance. acheter clomid en ligne: vente legale, Villeneuve-dAscq. Troubles de l’erection, kamagra prix en pharmacie.

środa, 12 maja 2021 11:50

Sponsorzy