Mistrzostwa Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo oraz Akademickie Mistrzostwa Polski 2017, Western City Ścięgny k. Karpacza, 4.08.2017 - AKTUALIZACJA

Mistrzostwa Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo oraz Akademickie Mistrzostwa Polski 2017, Western City Ścięgny k. Karpacza, 4.08.2017 - AKTUALIZACJA

PDFDrukujEmail

Mistrzostwa Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo oraz Akademickie Mistrzostwa Polski 2017, Western City Ścięgny k. Karpacza, 4.08.2017 - NOWE INFORMACJE: aktualizacja rankingów, regulaminy, opłaty, harmonogram czasowy

 

Szanowni Państwo,

poniżej znajdują się rankingi do Mistrzostw Polski PLWiR 2017. We wszystkich kategoriach - oprócz kategorii Youth 13 & under (wystarczy jeden start w kwalifikacjach) - o starcie w Mistrzostwach Polski decydują dwie kwalifikacje. Wyjątek stanowi uzyskanie Dzikiej Karty (o nią mogą ubiegać się także osoby, u których brak startów w tym sezonie powodowany był ważnymi, uzasadnionymi przyczynami).

Ponieważ w tym sezonie jako kwalifikacje uznane zostają zawody, na których rozgrywane były klasy All Breeds, a także z uwagi na fakt, że brane pod uwagę są zgłoszenia z zawodów kwalifikacyjnych, które nie doszły do skutku, bardzo prosimy o weryfikację przedstawionych rankingów i zgłaszanie ewentualnych uwag na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informujemy, że istnieje możliwość opłacenia składki członkowskiej PLWiR na miejscu, w biurze zawodów.

Informujemy również o możliwości startu poza konkurencją - zawodnik nie bierze wówczas udziału w podziale nagród, jednak jego przejazd jest sędziowany. Zawodnik ten może również startować w płatnych rozgrzewkach. Chęć startu poza konkurencją należy zgłosić w treści maila, należy również wypełnić formularz zgłoszeniowy. Opłaty: wpisowe 50 zł, startowe 50 zł.

Przypominamy, że zawodnicy startujący poza konkurencją oraz startujący w Akademickich Mistrzostwach Polski nie muszą być członkami PLWiR.

W zamieszczonym poniżej formularzu zgłoszeniowym znajdują się również informacje o opłatach, płatnych rozgrzewkach i boksach. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 29.07.2017. Bardzo prosimy o nie przekraczanie terminu zgłoszeń ze względów organizacyjnych. Wszelkie opłaty dokonywane są na miejscu, w biurze zawodów.

Zawodnicy, którzy chcą ubiegać się o Dzikie Karty proszeni są o przesłanie uzasadnienia (wraz ze wskazaniem klasy, której wniosek dotyczy) na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 28.07.2017.

Opłaty za dzikie karty to 200 zł w przypadku seniorów oraz 150 zł dla juniorów i dzieci.

Obowiązujące schematy zostaną podane Państwu w najbliższych dniach.

 

Wszelkie pytania dotyczące zawodów proszę kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

RANKING REINING 2017

REGULAMIN AKADEMICKICH MISTRZOSTW POLSKI 2017

REGULAMIN XVI MISTRZOSTW POLSKI PLWIR

PROGRAM ZAWODÓW

niedziela, 30 lipca 2017 15:46

Sponsorzy