Nowości po Walnym Zebraniu Członków PLWiR

Nowości po Walnym Zebraniu Członków PLWiR

PDFDrukujEmail

Kilka informacji po Walnym Zebraniu członków Stowarzyszenia PLWiR, które odbyło się w sobotę 23 marca we Wrocławiu.

Najpierw zajęliśmy się sprawozdaniami z działalności komisji oraz Zarządu, któremu udzielono absolutorium.

Członkostwo Honorowe PLWiR przyznano Panu Rafałowi Dutkiewiczowi – byłemu Prezydentowi Wrocławia, który przez lata swoich rządów wspierał rozwój jazdy western. To właśnie we Wrocławiu od kilkunastu lat rozgrywane są Mistrzostwa Polski w Jeździe Western, tutaj działał Jack’s City Western Team Wrocław itd.

Rezygnację z funkcji prezesa zarządu PLWiR złożył Andrzej Szubart, któremu środowisko westernowe bardzo dziękuje za pracę na rzecz naszej organizacji. Andrzej jednak zostaje ze swoimi ulubionymi „szybkościówkami”, nadal je promując i popularyzując.

Nowym Prezesem został Tomasz Turkowski, do tej pory Wiceprezes Zarządu PLWiR. Życzymy mu sukcesów w kierowaniu naszą organizacją.

Rozstrzygnięto coroczny konkurs Fair Play PLWiR.  Kapituła przyznała nagrodę Karolinie Jaśkiewicz, która przez cały sezon wspierała starty w Polish Cowboy Race Dominika Wierzchosławskiego, udostępniając mu swojego konia. Cieszą takie zachowania, szczególnie prezentowane przez młodych zawodników. Nagroda Fair Play PLWiR ma podkreślać takie czyny, ale żeby były zauważalne, to prosimy – zgłaszajcie je!. W tym roku również czekamy na Wasze wnioski. Nagroda dla Karoliny zostanie jej wręczona podczas zawodów westernowych na Śląsku.

Przeanalizowaliśmy również kalendarz zawodów organizowanych przez PLWiR oraz pod patronatem organizacji. Tutaj czeka nas niespodzianka, o której niedługo - już na początku kwietnia – poinformujemy Was. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanym kalendarzem zawodów, który umieszczony jest na stronie PLWiR.

Tyle na Walnym – teraz czekamy na zawody!

czwartek, 28 marca 2019 16:57

Sponsorzy