ZAWODY "W SAMO POŁUDNIE" - INFORMACJE

ZAWODY "W SAMO POŁUDNIE" - INFORMACJE

PDFDrukujEmail

Witajcie,

Do 11-go maja pozostało już niewiele czasu. Przestawiam Wam schemat ostatniej konkurencji-niespodzianki. Jest to Polish Cowboy Race z elementem Jackpot.

Zbieramy tylko po 10 zł od każdego uczestnika tej konkurencji, a dwukrotną sumę z tej zbiórki dołoży dodatkowo organizator. Wygrana będzie przekazana tylko zwycięzcy, natomiast wszystkie trzy pierwsze miejsca otrzymają puchar.
Przejazd będzie oceniany zgodnie z przepisami PCR.

Trail Amateur i Horsemanship Amateur

W tych konkurencjach dopuszczamy do startu WSZYSTKICH uczestników zawodów. Osoby kwalifikujące się do klasy Open będą jednak oceniane przez sędziów punktowo poza konkursem, czyli bez możliwości zajęcia miejsc na podium. Chcemy po prostu stworzyć im możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w tym przejeździe w konkursowych warunkach, do czego gorąco zachęcamy.

Niedługo zamknięcie listy startowej. Bądźcie na bieżąco ze wszelkimi informacjami.

Moi Drodzy,

Za parę dni będziemy świadkami reaktywacji zawodów jeździeckich "W Samo Południe" w stajni w Ozorowicach. Nie odbyłyby się one jednak bez udziału wielu osób, którym chciałbym złożyć ogromne podziękowania.

Dziękuję Gminie Wisznia Mała, Stajni Ozorowice, Polskiej Lidze Western i Rodeo a także takim firmom jak Kasacja Pojazdów Rakoszyce, Cimerman Nieruchomości, Sklep Jeździecki Galloper.pl, producenci paszy Pro-Linen, Benefit, Momtobe oraz wielu innym ważnym, anonimowym osobom. Wspólnym wysiłkiem wszyscy przyczynili się do tego sukcesu i jestem niezwykle wdzięczny za ich wsparcie oraz chęć dalszej pomocy przy tych zawodach.

Z wyrazami wdzięczności,

Andrzej Truskowski

SCHEMAT PRZEJAZD NIESPODZIANKA

poniedziałek, 06 maja 2019 18:15

Sponsorzy