Walne Zebranie Członków PLWiR 2014 - pełnomocnictwa

Wpisany przez PLWiR środa, 19 marca 2014 14:09
PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo!

 

Gorąco zachęcamy do udziału w Walnym Zebraniu Członków PLWiR, które odbędzie się w dniu 29 marca 2014 we Wrocławiu w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych przy ul. Skarbowców 8A. Tym z Państwa, którzy nie będą mogli osobiście pojawić się we Wrocławiu, przypominamy o możliwości ustanowienia swojego pełnomocnika. Wzór pełnomocnictwa zamieszczony jest poniżej.

Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z §14A ust. 2 Statutu PLWiR "jeden pełnomocnik może być umocowany maksymalnie przez 3 członków".

Pobierz: pełnomocnictwo WZ

Poprawiony: środa, 19 marca 2014 14:20
 

WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW PLWiR 2014

Wpisany przez PLWiR środa, 05 marca 2014 20:22
PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo!

Walne Zgromadzenie Członków PLWiR odbędzie się w dniu 29 marca 2014. I termin ustalony został na godzinę 12.00, natomiast termin II na 12.30. Zebranie odbędzie się we Wrocławiu w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych przy ul. Skarbowców 8A (dojazd ulicami Mariana Rapackiego i Stanisława Kusztelana).

Z uwagi na rezygnację niektórych członków z pełnienia funkcji w Zarządzie, podczas Walnego Zebrania odbędą się również wybory uzupełniające do Zarządu.

Gorąco zachęcamy wszystkich członków PLWiR do udziału w Walnym Zebraniu, gdyż oprócz wyborów uzupełniających będzie tam poruszanych wiele kwestii istotnych dla jeździectwa westernowego w Polsce.

Poniżej (do pobrania) znajdują się uchwały Zarządu PLWiR dotyczące terminu oraz programu Walnego Zebrania Członków PLWiR.

Pobierz: Uchwała 04/2014 - w sprawie terminu i miejsca Walnego Zebrania Członków PLWiR 2014

Pobierz: Uchwała 05/2014 - w sprawie programu Walnego Zebrania Członków PLWiR 2014

Pobierz: Załącznik do Uchwały 05/2014_Program Walnego Zebrania Członków PLWiR2014

 

Przypominamy, że wszelkie uchwały podejmowane przez Zarząd znajdą Państwo również w sekcji Zarząd -> Uchwały Zarządu

Poprawiony: piątek, 14 marca 2014 12:50
 

Walne Zebranie członków PLWiR

Wpisany przez PLWiR wtorek, 26 marca 2013 14:22
PDFDrukujEmail

W sobotę, 23 marca, we Wrocławiu odbyło się Walne Zebranie Członków PLWiR. Podczas kilku godzin obrad wysłuchano sprawozdań zarządu, poszczególnych komisji  oraz komisji rewizyjnej dotyczących działalności stowarzyszenia w 2012 roku. W efekcie uczestnicy Walnego Zebrania udzielili zarządowi absolutorium. Na zebraniu zaakceptowano decyzję zarządu o dokoptowaniu Andrzeja Szubarta do jego składu i wybrano Natalię Kurnel do komisji rewizyjnej, w miejsce ustępującego na własną prośbę Dariusza Sańki. Darkowi bardzo dziękujemy za wieloletnie zaangażowanie w prace Ligi. W drugiej części zebrania zostały wręczone bezterminowe „dzikie karty” pozwalające na udział w mistrzostwach Polski założycielom PLWiR i jej czynnym zawodnikom – Januszowi Wierzchosławskiemu oraz Jerzemu Pokojowi. Obecni na zebraniu reprezentanci ze zwycięskiej w ubiegłorocznym Pucharze Europy Środkowej w dyscyplinach westernowych drużyny, otrzymali pamiątkowe zdjęcia oraz filmy. Kolejną część zebrania stanowiła dyskusja nad działalnością Ligi. Rozpoczęto ją od rozmów na temat opłat licencyjnych za organizację zawodów kwalifikacyjnych. Z jednej strony akcentowano konieczność istnienia takich opłat, które przynoszą Lidze środki na jej działanie, a z drugiej podkreślano, iż opłata ta może być proporcjonalna do liczby zawodników, biorących udział w kwalifikacjach. Uczestnicy podjęli uchwałę o podniesieniu od roku 2014 wysokości składki członkowskiej do 200 zł dla seniorów i 140 dla juniorów i dzieci. Tutaj także podkreślano fakt, iż członkowie PLWiR muszą ponosić odpowiedzialność za funkcjonowanie ich organizacji, także w formie finansowej. Wiele zaciekawienia wśród zebranych wywołała informacja Andrzeja Szubarta na temat czasopisma Polskiej Ligi Western i Rodeo pt. „Western Horse i Rider”. Będzie miało ono formę kwartalnika. Zauważyć należy, iż będzie to pierwsze w Polsce czasopismo poświęcone tylko i wyłącznie jeździe konnej w stylu western. Pierwsze wydanie będzie dostępne na początku kwietnia br. Z zainteresowaniem wysłuchano także informacji zarządu na temat korespondencji z PZJ w sprawie reiningu i problemów, które mają zawodnicy tej konkurencji posiadający licencję PZJ ze startami w zawodach innych organizacji, jeżeli organizacje te nie spełnią szeregu warunków, które postawił PZJ. Przedstawiono także odpowiedź prezesa PZJ na pismo PLWiR. Konkluzja była taka, iż reining w Polskim Związku Jeździeckim może przestać istnieć, gdyż zawodnikom bardziej zależy na startach w zawodach NRHA, AQHA czy PLWiR.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zebraniu. Podkreślić jednak należy, iż we Wrocławiu pojawiła się stosunkowo niewielka liczba członków PLWiR (dokładnie 32 osoby).

Pobierz: SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI ZARZĄDU

Pobierz: SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI KOMISJI SĘDZIOWSKIEJ

Pobierz: SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI KOMISJI DS. SZKOLEŃ I INTEGRACJI

Pobierz: SPRAWOZDANIE KOMISJI DS. SPORTU

Poprawiony: poniedziałek, 29 kwietnia 2013 17:22
   

Program Walnego zebrania członków PLWiR

Wpisany przez PLWiR wtorek, 19 marca 2013 06:39
PDFDrukujEmail

Serdecznie zapraszam na Walne zebranie naszej organizacji, które odbędzie się w dniu 23 marca 2013 roku we Wrocławiu w hotelu "Noclegi Zwycięska" (dawne Agro). Początek o godzinie 12.00. Przypominam również, że opłaty i sprawy członkowskie będą prowadzone przez Biuro PLWiR od 10:30 do 11:30. Podczas zebrania będą omawiane ważne dla Ligi sprawy i  w związku z tym proszę o niezawodną obecność.

Do zobaczenia we Wrocławiu

Prezes PLWiR

Jacek Świerzewicz

Pobierz: PROGRAM WALNEGO ZEBRANIA CZŁONKÓW PLWIR

Poprawiony: wtorek, 19 marca 2013 06:44
 

Walne Zwyczajne Zgromadzenie Członków PLWiR

Wpisany przez PLWiR czwartek, 05 kwietnia 2012 12:39
PDFDrukujEmail

Dnia 31.03.2012 odbyło się Walne Zwyczajne Zgromadzenie Członków. Poniżej przedstawiamy sprawozdania z działalności za rok 2011.

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI ZARZĄDU PLWIR ZA ROK 2011

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI KOMISJI SĘDZIOWSKIEJ

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI KOMISJI DS INTEGRACJI I SZKOLEŃ

SPRAWOZDANIE KOMISJI DS SPORTU

 

SPRAWOZDANIE KOMISJI REWIZYJNEJ

Poprawiony: czwartek, 05 kwietnia 2012 13:15
   

Strona 3 z 4

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Sponsorzy