Zebranie Zarządu dnia 6 kwietnia 2017

PDFDrukujEmail

6 kwietnia 2017 odbyło się zebranie Zarządu Stowarzyszenia PLWiR. Dokładniejsze informacje znajdują się jak zwykle w zakładce "Zarząd".

Zwracamy uwagę, że zostały zaktualizowane przepisy i regulaminy konkurencji Polish Cowoboy Race - najważniejsze zmiany zostały zaznaczone na zielono.
Aktualne przepisy i regulaminy znajdują się w zakladce "PLWiR Przepisy" - zachęcamy zainteresowanych zawodników do zapoznania się z nimi.

 

Odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR

PDFDrukujEmail

Dnia 25 marca 2017 odbyło się we Wrocławiu Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR za rok 2016.
Zachęcamy do zapoznania się z przebiegiem zebrania i podjętymi uchwałami - wszystkie informacje znajdziecie w zakładce "Walne Zebranie Członków PLWiR".

Wszystkim uczestnikom dziękujemy serdecznie za przybycie i udział w naszym dorocznym spotkaniu.

Zarząd Stowarzyszenia PLWiR

 

Rozstrzygnięcie Konkursu Fair Play 2016

PDFDrukujEmail

Kapituła Konkursu Fair Play Stowarzyszenia Polska Liga Western i Rodeo w składzie Marek Kociok, Andrzej Szubart i Jacek Grobelny postanowiła przyznać nagrodę wszystkim zawodnikom, którzy podczas październikowego Pucharu Europy Rodeo i Western w Western City przeznaczyli swoje nagrody pieniężne na leczenie Marysi Kobak.

Święto westernowe, jakim był Puchar Europy Rodeo i Western, było także sceną szczególnych zachowań ludzkich, które kwestie sukcesu sportowego sprowadziły na dalszy plan. Tragiczny wypadek naszej koleżanki Marysi Kobak wywołał spontaniczne odruchy serca osób ze środowiska westernowego, chęć niesienia pomocy środkami, które mogli zaoferować ze swej strony. Zawodnicy przekazywali nagrody pieniężne w tym właśnie celu. Nie jest ważne, jakie to były sumy – ważne jest, że taka akcja stała się faktem. Zapoczątkowała wręcz szereg większych przedsięwzięć w celu pomocy Marysi.

Kapituła przyznając nagrodę dwudziestu zawodnikom zdaje sobie sprawę, że zachowań godnych wyróżnienia w tym roku związanych z leczeniem Marysi było więcej, jednak do Zarządu Stowarzyszenia PLWiR wpłynął tylko jeden taki wniosek.

A oto lista zwycięzców Konkursu Fair Play za rok 2016:

Leszek Baca
Wanessa Biela
Jarosław Bilski
Andrzej Bonk
Jarosław Gmurczyk
Daniel Kociok
Angelika Lamch
Paulina Leśniak
Dominik Libicki
Amelia Pajda
Paweł Paliwoda
Jerzy Pokój
Magdalena Pokój
Małgorzata Pokój
Mateusz Pokój
Dariusz Rogala
Łukasz Słowik
Robert Stępień
Andrzej Truskowski
Tomasz Turkowski

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom konkursu i zapraszamy na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR dnia 25 marca 2017 w celu odebrania nagród.

   

UWAGA! Walne Zebranie Członków PLWiR dnia 25.03.2017

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo!

Przypominamy o Walnym Zebraniu Członków PLWiR. To już w następny weekend!
Zapraszamy serdecznie wszystkich Członków PLWiR do udziału!

Walne Zebranie Członków PLWiR, jak już informowaliśmy, odbędzie się dnia 25 marca 2017 we Wrocławiu.
1. termin Walnego Zebrania PLWiR został ustalony na godzinę 13.00 (UWAGA- zmiana!), natomiast 2. termin (w przypadku braku kworum) na godz. 13.30. Walne Zebranie odbędzie się w hotelu AGRO przy ul. Zwycięskiej 10 (w sąsiedztwie WTWK Partynice) we Wrocławiu. Poniżej znajduje się uchwała Zarządu nr 4/2017 zawierająca program zwołanego zebrania.

Przypominamy ponownie tym z naszych członków, którzy nie będą mogli osobiście pojawić się we Wrocławiu, o możliwości ustanowienia swojego pełnomocnika. Wzór pełnomocnictwa zamieszczony jest poniżej. Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z §14A ust. 2 Statutu PLWiR "jeden pełnomocnik może być umocowany maksymalnie przez 3 członków".

Przypominamy, że przed udziałem w Walnym Zebraniu należy opłacić składki członkowskie PLWiR za rok 2017. Aktualne kwoty składek oraz numer konta PLWiR znajdują się w zakładce ZOSTAŃ CZŁONKIEM.

Uchwala Zarządu nr 4/2017

Pełnomocnictwo na Walne Zebranie Członków PLWiR

 

Walne Zebranie Członków PLWiR 25.03.2017

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR, które odbędzie się w dniu 25 marca 2017 we Wrocławiu. 1. termin Walnego Zebrania PLWiR został ustalony na godzinę 12.00, natomiast 2. termin na godz. 12.30. Walne Zebranie odbędzie się w hotelu AGRO przy ul. Zwycięskiej 10 (w sąsiedztwie WTWK Partynice) we Wrocławiu.

Prosimy o zgłaszanie tematów, które chcieliby Państwo umieścić w porządku obrad Walnego Zebrania. Program Walnego Zebrania uwzględniający Państwa propozycje zostanie opublikowany 2 tygodnie przed ogłoszonym powyżej terminem.

Przypominamy, że przed udziałem w Walnym Zebraniu należy opłacić składki członkowskie PLWiR za rok 2017, aby móc wziąć udział w głosowaniach w ramach Walnego Zebrania.

Przypominamy również tym z naszych członków, którzy nie będą mogli osobiście pojawić się we Wrocławiu, o możliwości ustanowienia swojego pełnomocnika. Wzór pełnomocnictwa zamieszczony jest poniżej. Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z §14A ust. 2 Statutu PLWiR "jeden pełnomocnik może być umocowany maksymalnie przez 3 członków".

Pełnomocnictwo

   

Strona 8 z 64

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości