Zawody kwalifikacyjne na WTWK Partynice odwołane

PDFDrukujEmail

Z przykrością informujemy, że zawody kwalifikacyjne do XVI MP PLWiR planowane na 7 maja 2017 na WTWK Partynice zostały odwołane. Niestety zgłosiło się za mało zawodników.

Organizatorzy

 

Zawody kwalifikacyjne do XVI MP PLWiR - 7 maj 2017 WTWK Partynice - SCHEMATY

PDFDrukujEmail

 

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają na pierwsze w sezonie 2017 zawody kwalifikacyjne do XVI Mistrzostw Polski PLWiR, które odbędą się dnia 07.05.2017, start godz.10.00.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z otwartych i ocenianych przejazdów treningowych w konkurencji Trail, które zostaną zakończone konkursem otwartym -  w sobotę 06.05.2017 od godz. 16.00. Osoby chcące skorzystać z tej możliwości nie muszą być członkami Stowarzyszenia PLWiR. Szczegóły w regulaminie zawodów.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy

PROGRAM

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

SCHEMATY:

Western Riding - schemat nr 4

Trail - trening sobota

Trail Youth&13under

Trail Youth

Trail Amateur

Trail Open

 

Zebranie Zarządu dnia 6 kwietnia 2017

PDFDrukujEmail

6 kwietnia 2017 odbyło się zebranie Zarządu Stowarzyszenia PLWiR. Dokładniejsze informacje znajdują się jak zwykle w zakładce "Zarząd".

Zwracamy uwagę, że zostały zaktualizowane przepisy i regulaminy konkurencji Polish Cowoboy Race - najważniejsze zmiany zostały zaznaczone na zielono.
Aktualne przepisy i regulaminy znajdują się w zakladce "PLWiR Przepisy" - zachęcamy zainteresowanych zawodników do zapoznania się z nimi.

   

Odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR

PDFDrukujEmail

Dnia 25 marca 2017 odbyło się we Wrocławiu Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR za rok 2016.
Zachęcamy do zapoznania się z przebiegiem zebrania i podjętymi uchwałami - wszystkie informacje znajdziecie w zakładce "Walne Zebranie Członków PLWiR".

Wszystkim uczestnikom dziękujemy serdecznie za przybycie i udział w naszym dorocznym spotkaniu.

Zarząd Stowarzyszenia PLWiR

 

Rozstrzygnięcie Konkursu Fair Play 2016

PDFDrukujEmail

Kapituła Konkursu Fair Play Stowarzyszenia Polska Liga Western i Rodeo w składzie Marek Kociok, Andrzej Szubart i Jacek Grobelny postanowiła przyznać nagrodę wszystkim zawodnikom, którzy podczas październikowego Pucharu Europy Rodeo i Western w Western City przeznaczyli swoje nagrody pieniężne na leczenie Marysi Kobak.

Święto westernowe, jakim był Puchar Europy Rodeo i Western, było także sceną szczególnych zachowań ludzkich, które kwestie sukcesu sportowego sprowadziły na dalszy plan. Tragiczny wypadek naszej koleżanki Marysi Kobak wywołał spontaniczne odruchy serca osób ze środowiska westernowego, chęć niesienia pomocy środkami, które mogli zaoferować ze swej strony. Zawodnicy przekazywali nagrody pieniężne w tym właśnie celu. Nie jest ważne, jakie to były sumy – ważne jest, że taka akcja stała się faktem. Zapoczątkowała wręcz szereg większych przedsięwzięć w celu pomocy Marysi.

Kapituła przyznając nagrodę dwudziestu zawodnikom zdaje sobie sprawę, że zachowań godnych wyróżnienia w tym roku związanych z leczeniem Marysi było więcej, jednak do Zarządu Stowarzyszenia PLWiR wpłynął tylko jeden taki wniosek.

A oto lista zwycięzców Konkursu Fair Play za rok 2016:

Leszek Baca
Wanessa Biela
Jarosław Bilski
Andrzej Bonk
Jarosław Gmurczyk
Daniel Kociok
Angelika Lamch
Paulina Leśniak
Dominik Libicki
Amelia Pajda
Paweł Paliwoda
Jerzy Pokój
Magdalena Pokój
Małgorzata Pokój
Mateusz Pokój
Dariusz Rogala
Łukasz Słowik
Robert Stępień
Andrzej Truskowski
Tomasz Turkowski

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom konkursu i zapraszamy na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR dnia 25 marca 2017 w celu odebrania nagród.

   

Strona 8 z 64

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości