Fair Play za rok 2016

PDFDrukujEmail

 

Kochani Zawodnicy i Sympatycy westernu!

Przypominamy o zgłaszaniu kandydatur do konkursu Fair Play za rok 2016. Jeżeli byliście świadkami sytuacji zasługującej na wyróżnienie w naszym konkursie, prosimy o przesłanie zgłoszenia do biura PLWiR. Szlachetne i bezinteresowne zachowania zasługują na promocję i wyróżnienie!

Zgłoszenia prosimy kierować do biura Stowarzyszenia PLWiR drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Dla przypomnienia zasad naszego konkursu zamieszczamy poniżej regulamin do wglądu.

Organizatorzy

Regulamin konkursu Fair Play 2016

 

Boże Narodzenie 2016

PDFDrukujEmail

Szanowni Zawodnicy, Sponsorzy, Przyjaciele i Sympatycy polskiego westernu!

Serdecznie dziękujemy Wam za wspólnie spędzony sezon 2016.  Przeżyliśmy razem wiele pięknych momentów w trakcie zmagań sportowych w minionym roku.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam spokojnych i pełnych radości dni świątecznych w gronie rodzinnym, a w nadchodzącym Nowym Roku 2017 wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz wielu zwycięstw na arenach sportowych.

Nie zapomnijcie odwiedzić w noc wigilijną o północy swoich czworonożnych przyjaciół. Podobno wtedy zwierzęta mówią ludzkim głosem!

Wszystkiego najlepszego i do zobaczenia w następnym sezonie.

Zarząd Stowarzyszenia Polska Liga Western i Rodeo

 

III Mistrzostwa Kraju w Jeździe bez Ogłowia

PDFDrukujEmail

Właśnie otrzymaliśmy od WTWK Partynice podziękowanie za pomoc w organizacji Mistrzostw Polski w Jeździe bez Ogłowia. Przypominamy, że od początku ich funkcjonowania z inicjatywy PLWiR w programie znajdują się konkurencje westernowe: Trail i Western Horsemanship. Był także Extreme Trail - w tym roku nieobecny (ale tylko chwilowo). Poziom zawodów był zdecydowanie wyższy od ubiegłorocznych! Gratulujemy wszystkim zawodnikom, organizatorom, dziękujemy widzom za tłumne przybycie i deklarujemy pomoc w następnym roku.

   

Puchar Europy Środkowej Rodeo i Western 2016 - WYNIKI

PDFDrukujEmail

Pierwsza edycja Pucharu Europy Środkowej Rodeo i Western 2016 zakończona!
Dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w zawodach i w sportowych zmaganiach!

Na zawodach stała się rzecz niezwykła - wielu zwycięzców przekazało swoje nagrody finansowe dla Marysi Kobak. Uzbierana kwota stanowi 75% całej puli nagród!
Gorąco dziękujemy za spontaniczny odruch serca. Przekazujemy serdeczne podziękowania od pana Stefana Kobaka - ojca Marysi, który był bardzo wzruszony chęcią niesienia pomocy przez zawodników PLWiR. Uzbierana kwota zostanie przekazana na ręce rodziców Marysi.

Poniżej prezentujemy wyniki.

Do zobaczenia w następnym sezonie!

Wyniki piątek 07.10.2016

Wyniki sobota 08.10.2016

Wyniki niedziela 09.10.2016

 

Puchar Europy Środkowej Rodeo i Western, 7-9.10.2016. Ścięgny k. Karpacza - PULA NAGRÓD 4500 EURO + schematy Uwaga! Zmiany w programie zawodów

PDFDrukujEmail

 

W dniach 7 - 9.10.2016 odbędzie się po raz pierwszy Puchar Europy Środkowej Rodeo i Western, organizowany przez Stowarzyszenie Polska Liga Western i Rodeo.

Impreza ma status zawodów międzynarodowych, a na najlepszych czekają nagrody finansowe.

Poniżej znajdziecie Państwo regulamin zawodów oraz formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.09.2016.

Zapraszamy!

PROGRAM ZAWODÓW

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

SCHEMATY:

Trail Open I-go

Trail Open II-go

Polish Cowboy Race Open

Reining Open I-go #5

Reining Open II-go #6

 

Naszymi partnerami są:


   

Strona 9 z 64

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości