DZIKIE KARTY na Mistrzostwa Polski PLWiR 2016

PDFDrukujEmail

Zarząd Stowarzyszenia PLWiR informuje, że podjął decyzję o przyznaniu dzikich kart na tegoroczne Mistrzostwa Polski PLWiR następującym osobom:

1. Andrzej Ciok
2. Karolina Jaśkiewicz
3. Wanessa Lis

Kwota do uiszczenia za dziką kartę wynosi 400 zł.

Jednocześnie informujemy, że Zarząd zadecydował, że do startu w Mistrzostwach Polski PLWiR zostają dopuszczone wszystkie dzieci, niezależnie od ilości kwalifikacji odbytych w bieżącym sezonie.

 

III Mistrzostwa Kraju w Jeździe Bez Ogłowia, 10-11 września 2016, Wrocław - schematy

PDFDrukujEmail

Zapraszamy Państwa na III Mistrzostwa Kraju w Jeździe Bez Ogłowia. Na zawodach rozegrane zostaną także klasy western.

 

Szczegóły zawodów znaleźć można pod następującymi linkami:

- Propozycje: http://www.torpartynice.pl/dt-prod_img/edytor/propozycje-2016.pdf

- Regulamin: http://www.torpartynice.pl/dt-prod_img/edytor/regulamin-2016.pdf

- Ujeżdżenie - program półfinałowy: http://www.torpartynice.pl/dt-prod_img/edytor/polfinal-ujezdzenie2016.pdf

- PRÓBA CAPRILLEGO z oceną stylu jeźdźca: http://www.torpartynice.pl/dt-prod_img/edytor/proba-Caprillego2016.pdf

 

SCHEMATY DLA KONKURENCJI WESTERN

trail dorośli

trail młodzież

WH dorośli

WH młodzież

 

Odwołanie Pucharu Europy Środkowej MEC 2016

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn niezależnych od nas jesteśmy zmuszeni odwołać MEC 2016.

W czerwcu tego roku drużyny narodowe Czech i Słowacji złożyły deklaracje uczestnictwa w zawodach. Ponieważ w organizacji węgierskiej zmienił się zarząd, otrzymaliśmy informację, że w tym roku nie mają oni sponsora ekipy narodowej, w związku z czym ewentualnie pojawią się tylko pojedynczy zawodnicy.

Termin opłaty za boksy przez drużyny narodowe wyznaczono na 15 sierpnia. Żadne opłaty nie zostały wniesione w tym terminie. Po licznych mailach i telefonach uzyskaliśmy informację od drużyny Słowackiej, że przyjazd jest dla ich zawodników nieopłacalny i że przyjadą ewentualnie pod warunkiem zwiększenia puli nagród – padła tu propozycja puli wysokości ok. 700 euro dla każdej klasy konkurencji technicznych. W tym samym czasie strona czeska poinformowała, że chęć startu zadeklarowało pięciu zawodników. Ze strony węgierskiej nie doczekaliśmy się żadnej informacji. W związku z tym sytuacja stała się kuriozalna i musieliśmy podjąć decyzję o odwołaniu zawodów.

Zaistniała sytuacja jest dla nas bardzo dużym problemem, ze względu na podpisane już umowy i zawarte zobowiązania (m.in. kontrakt sędziowski z sędzią zagranicznym).

Mimo wszystko pozostaje nam liczyć na to, że tego typu praktyki, jak próba wymuszenia na organizatorze wysokich nagród w zamian za przyjazd zawodników na zawody, nie doprowadzą do upadku idei MEC w przyszłych latach. Spotkanie komitetu MEC, planowane na luty/marzec 2017, powinno zadecydować o przyszłości tych zawodów.

W miejsce odwołanej imprezy zarząd PLWiR powołał zawody o randze międzynarodowej - Puchar Europy Środkowej Rodeo i Western. Termin imprezy pozostaje bez zmian, tj. 7-9.10.2016r. Wstępne propozycje tych zawodów przedstawimy Państwu w ciągu kilku najbliższych dni.

 

Za Zarząd PLWiR

Wiceprezes Zarządu

Aleksandra Misztak

   

Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR - 16.09.2016

PDFDrukujEmail

Zarząd PLWiR informuje, że 16 września  (piątek) 2016 roku o godz. 19.30 (a w przypadku braku kworum w pierwszym terminie kolejne o godz. 20.00) w Western City w Ścięgnach k. Karpacza (sala Saloonu) przy okazji Mistrzostw Polski odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków PLWiR. Fakt zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania wynika z konieczności podjęcia uchwały, której wymaga w zakreślonym terminie Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS.

Uchwała Zarządu PLWiR nr 17/2016

Propozycja uchwały

 

Rankingi do Mistrzostw Polski 2016

PDFDrukujEmail

Poniżej znajdują się rankingi do Mistrzostw Polski 2016. Ponieważ wyniki docierają do nas w różnej formie, bardzo prosimy o sprawdzenie, czy nie wkradły się w nie błędy.

Kolorem zielonym zaznaczone zostały pary zakwalifikowane do Mistrzostw Polski 2016 (spełniony wymóg ilości kwalifikacji, odpowiednia ilość punktów rankingowych), natomiast kolorem czerwonym oznaczono Mistrzów Polski 2015 (kwalifikacje w ich przypadku nie były konieczne).

Uwagi proszę zgłaszać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wnioski o "dzikie karty" (wyłącznie z uzasadnieniem) należy przesłać na adres e-mail biura PLWiR: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5.09.2016r.

 

ranking 2016

   

Strona 10 z 64

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości