Polska Liga Western i Rodeo

Wyniki zawodów kwalifikacyjnych w Karpaczu

Wpisany przez PLWiR czwartek, 01 sierpnia 2013 09:05
PDFDrukujEmail

Poniżej przedstawiamy wyniki konkurencji rozegranych w dniach 31.07 - 02.08.2013 podczas Zawodów Kwalifikacyjnych w Karpaczu.

Pobierz: wyniki zawodów - 31.07

Pobierz: wyniki zawodów - 01.08

Pobierz: wyniki zawodów - 02.08

Poprawiony: sobota, 03 sierpnia 2013 11:16
 

XII Mistrzostwa Polski oraz III Akademickie Mistrzostwa Polski w jeździe western - wyniki

Wpisany przez PLWiR niedziela, 22 września 2013 16:57
PDFDrukujEmail

Poniżej przedstawiamy wyniki XII Mistrzostw Polski PLWiR w jeździe western, które odbyły się w dniach 20-22 września na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice.

Pobierz: Wyniki XII MP

Poprawiony: niedziela, 22 września 2013 17:03
 

Wyniki Extreme Trail Show w Komarnie

Wpisany przez PLWiR poniedziałek, 26 maja 2014 20:30
PDFDrukujEmail

Pierwsze w Polsce Extreme Trail Show, które odbyło się 24 maja w Komarnie, już za nami!!! Zapraszamy do zapoznania się z wynikami zawodów.

WYNIKI ZAWODÓW

Poprawiony: poniedziałek, 26 maja 2014 20:34
   

"Myśląc o koniu" 2014

Wpisany przez PLWiR poniedziałek, 18 sierpnia 2014 19:05
PDFDrukujEmail

To już piąty raz miłośnicy koni spotkają się na największej edukacyjnej imprezie w Polsce odbywającej się pod nazwą "Myśląc o Koniu" w Western City w Ściegnach koło Karpacza.

W dniach 22-24 sierpnia będą mieli okazję obserwować na żywo i porównać pracę trójki ternerów przygotowujących młode konie do pracy z człowiekiem. W tym roku o miano czempiona 2014 współzawodniczyć będą: Bente Fermo z Norwegii, Josef Jaromis z Czech oraz Paweł Jachymek reprezentujący Polskę. Efekty ich pracy (4 dwugodzinne sesje w ciągu 3 dni) przedstawią w finałowym teście, w ramach którego do pokonania będzie tor przeszkód oraz pokaz dowolnie wybranego elementu (tzw. freestyle).

Pozostały czas pomiędzy sesjami został przez organizatorów wypełniony wykładami, warsztatami i pokazami. I tak w tym roku uczestnicy będą mogli dowiedzieć się o nowoczesnych metodach rehabilitacji i oceny stanu konia, a także poznać tajniki prawidłowego dopasowania siodeł i jaki to może mieć wpływ na zachowanie i występy konia.
Gościem honorowym tegorocznej edycji jest Dale Myler - twórca nowoczesnych koncepcji wędzideł PRZYJAZNYCH KONIOWI MYLER BITS. To wędzidła, które zdobywają sobie coraz szersze uznanie na całym świecie i które zostały w końcu docenione także przez FEI. Dale poprowadzi zarówno prezentację w formie wykładu, jak i w formie warsztatów, na których będzie można się w praktyce przekonać jak odpowiednie dopasowanie wędzidła może wpłynąć na chody, ramę i współpracę konia z jeźdźcem. Oferta Myler Bits obejmuje zarówno wędzidła kalsyczne (skoki, ujeżdżenie, WKKW itd.), jak i westowe.


Dla miłośników psów także znadją się ciekawostki - wykład na temat dogoterapii oraz pokaz 12 psów pracujących przygotowany przez Karkonoski Klub Owczarka Niemieckiego. W pokazach wystąpią także konie Straży Miejskiej z Wrocławia.

Jako że impreza ponownie gości w miasteczku Western City, nie zabraknie lokalnych atrakcji - od napadów na bank po sobotnie wieczorne show.

Warto dodać, że wejściówki zakupione w przedsprzedaży (tj. do 19 sierpnia włącznie) biorą udział w konkursie, w którym do zdobycia są vouchery na szkolenia jeździeckie i inne.


Zapraszamy!

więcej informacji na stronie www.myslacokoniu.pl oraz na stronach FB imprezy

PROGRAM

Poprawiony: poniedziałek, 18 sierpnia 2014 19:09
 

II Mistrzostwa Kraju w Jeździe Bez Ogłowia już za nami!

Wpisany przez PLWiR wtorek, 28 kwietnia 2015 10:35
PDFDrukujEmail

II Mistrzostwa Kraju w Jeździe bez Ogłowia w dniach 25.04.- 26.04.2015 na Wrocławskich Partynicach już za nami. Tegoroczna impreza wykazała tendencję rozwojową – było więcej uczestników i pojawiła się nowa konkurencja. Trybuny były pełne widzów, a pogoda bardzo ładna.

Rozegrano cztery konkurencje westernowe: Trail Junior, Trail Senior, Horsemanship Open oraz Extreme Trail Open. Łącznie obejrzeliśmy ponad 35 przejazdów. Każdy zawodnik otrzymał nagrody rzeczowe, a pierwsza trójka nagrody finansowe. GRATULUJEMY!

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji:
TRAIL JUNIOR
1. Aleksandra Chmielewska - Skips Slayer RR
TRAIL SENIOR
1. Olga Pawłowicz - Nugat
HORSEMANSHIP OPEN
1. Jakub Ciemnoczołowski - Panczo
EXTREME Trail
1. Robert Stępień - Sukladus
Pozostałe wyniki w załączniku.

Przejazdy można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/playlist?list=PLjgAV9y1I-_j-igJ2lw7fvtDoKjzdE4Lx&app=desktop

Wyniki konkurencji westernowych II Mistrzostw Kraju w Jeździe Bez Ogłowia

Poprawiony: środa, 22 lipca 2015 19:09
   

Strona 9 z 73

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Sponsorzy