IV Mistrzostwa Polski Polish Cowboy Race - 23.09.2018 Wrocław WTWK Partynice

PDFDrukujEmail

W ramach XVII Mistrzostw Polski w jeździe western odbędą się IV Mistrzostwa Polski Polish Cowboy Race.

Dwudziestu pięciu sponsorów, donatorów i patronów medialnych zaangażowanych jest w ich realizację. Pracuje  komisja ds. Polish Cowboy Race i wielu

wolontariuszy. Spodziewamy się relacji radiowych i telewizyjnych, a także na stronach portali hippicznych i sportowych. I wielu ciekawych zdjęć, bo schematy w tym roku będą interesujące i kolorowe. A na zawodników czekają trofea i nagrody za ponad 10 tys. zł!!!

Czekamy teraz na zgłoszenia zawodników  - taka impreza jest tylko raz w roku! Nie może Was zabraknąć!

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Organizatorzy

SCHEMATY:

Cowboy Trail Youth/Amateur

Cowboy Race Youth/Amateur

Cowboy Race Open

Cowboy Parallel Race

Team Cowboy Race

 

XVII Mistrzostwa Polski PLWiR w Jeździe Western i Akademickie Mistrzostwa Polski oraz IV Mistrzostwa Polski Polish Cowboy Race, 21.-23.09.2018, WTWK Partynice, Wrocław

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo,

Polska Liga Western i Rodeo oraz Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice zapraszają w dniach 21.-23.09.2018 na XVII Mistrzostwa Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo w Jeździe Western i Akademickie Mistrzostwa Polski

oraz IV Mistrzostwa Polski Polish Cowboy Race.

Tegoroczna edycja Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo w Jeździe Western rozegrana zostanie w systemie półfinałowo-finałowym bez konieczności zdobywania punktów kwalifikacyjnych.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe należy wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w nieprzekraczalnym terminie do 12.09.2018.

UWAGA: ze względu na konieczność zamówienia boksów z firmy zewnętrznej, zgłoszenia dosłane po terminie 12.09.2018 nie będą mogły zostać przyjęte

Wszelkie opłaty dokonywane są na miejscu, w biurze zawodów.

Wszelkie pytania dotyczące zawodów proszę kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Poniżej zamieszczamy dokumenty dotyczące zawodów.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy

PROGRAM ZAWODÓW

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

   

I Zawody Regionalne w Jeździectwie Klasycznym i Westernowym - Luna Ranch 01.09.2018

PDFDrukujEmail

Zapraszamy do udziału! Poniżej wstępny program

zawodów.

Organizatorzy

PROGRAM ZAWODÓW

 

Puchar Śląska - zawody 25.08.2018 Rancho Leśna

PDFDrukujEmail

Polska Liga Western i Rodeo, Polish Cowboy Race oraz stajnie cialis 20 mg tworzące cykl o nazwie Puchar Śląska Western i Rodeo serdecznie zapraszają na drugą edycję zawodów, które odbędą się 25 sierpnia 2018 w stajni Rancho Leśna w Zabrzu.   

W programie zawodów konkurencje: Trail, Polish Cowboy Race (punktowany do klasyfikacji Rider of the Year), Western Pleasure, Horsemanship, Pole Bending, Barrel Race.

Podczas całego cyklu zawodnicy, którzy zdecydują się być punktowani do klasyfikacji generalnej, będą brali udział w rywalizacji o tytuł Mistrza Śląska Western i Rodeo, Mistrzowie cyklu Puchar Śląska będą wyłonieni w każdej konkurencji i każdej kategorii.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Poniżej zamieszczamy dokumenty do pobrania.

Organizatorzy

PROGRAM ZAWODÓW

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

OŚWIADCZENIE ZAWODNIKA

   

Strona 8 z 74

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości