MMP w Konkurencjach z Bydłem, MMP i Akademickie Mistrzostwa Polski w Reiningu - SCHEMATY

PDFDrukujEmail

REINING SCHEMATY

Półfinały I-go

Open #8

Amateur #7

Junior #6

Youth #5

Youth 13 & under #5

Półfinały II-go

Open #3 

Amateur #6 

Junior #8

Youth #4

Youth 13 & under #6

Finały

Open #5 

Amateur #9 (AMP)

Junior #5

Youth #6

Youth 13 & under #5

 

II Otwarte Mistrzostwa Dolnego Ślaska Polish Cowboy Race - SCHEMATY

PDFDrukujEmail

Poniżej zamieszczamy schematy na II Otwarte Mistrzostwa Dolnego Ślaska Polish Cowboy Race i zapraszamy do udziału!

COWBOY

RACE YOUTH & AMATEUR

COWBOY RACE OPEN

COWBOY TRAIL YOUTH & AMATEUR

COWBOY PARALLEL RACE

TEAM COWBOY RACE

 

II Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Polish Cowboy Race - 3 sierpień 2018 Western City, Ścięgny koło Karpacza

PDFDrukujEmail

Dwie imprezy w jednym tygodniu!!! I to pod patronatem medialnym ŚWIATA KONI!!!
31 lipca - 2 sierpnia: Polish Cowboy Race Camp
3 sierpnia: II Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Polish Cowboy Race

Lubicie wyzwania, chcecie spróbować czegoś nowego?

Zapraszamy do spróbowania sił w pełnej adrenaliny i pozytywnych emocji westernowej konkurencji Polish Cowboy Race. Już 3 sierpnia w Western City w Ścięgnach k. Karpacza odbędą się II Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Polish Cowboy Race. Czołówka zawodników krajowych – w tym aktualni Mistrzowie Polski i liderzy rankingu Riders of the year 2018! Awizują swój udział sławni jeźdźcy westernowi, którzy będą startować w PCR po raz pierwszy! Utalentowani juniorzy i amatorzy!

Na wszystkich czekają tytuły Mistrzów Dolnego Śląska! Siedem konkursów, w tym m.in. precyzyjny Cowboy Trail (konkurs punktowany), emocjonujące Cowboy Parallel Race (wyścig równoległy) i Team Cowboy Race (wyścig drużynowy) oraz najważniejszy konkurs zawodów Cowboy Race Open. Atrakcyjne nagrody dla zawodników!!!

Pierwsza edycja Polish Cowboy Race Camp, odbędzie się w Ścięgnach od 31 lipca do 2 sierpnia. Organizowana przez komisję Polish Cowboy Race Polskiej Ligi Western i Rodeo w profesjonalnym ośrodku Western City, w którym mamy do dyspozycji dwie hale, odkrytą arenę, zaplecze gastronomiczne i rozrywkowe. I ten klimat rodem z Dzikiego Zachodu! Wszystko po to, by zaproponować Wam imprezę inną niż wszystkie.

Trzy dni szkolenia i integracji! Treningi obejmują tematy: Biomechanika ruchu konia, psychologia konia w praktyce - treningi z wykorzystaniem bydła oraz nauka podążania za zwierzęciem - prowadzić będzie wykładowca, trener Jerzy Pokój. Pod okiem lidera projektu, założyciela komisji PCR Jacka Grobelnego, dowiecie się jak powstają schematy na zawody oraz przepisy obowiązujące w konkurencjach PCR. Będziecie mieli także okazję szkolić się na przeszkodach przygotowanych przez komisję PCR oraz pokonywać schematy, które będą oceniane przez sędziów PCR.

Jest to idealna okazja do sprawdzenia swoich możliwości i przygotowania się do II Otwartych Mistrzostw Dolnego Śląska w Polish Cowboy Race.

Nie może Was tam zabraknąć!

Więcej na stronach i w grupie na FB!

https://www.facebook.com/groups/132828393793433/

https://www.facebook.com/polishcowboyrace/

   

Starty juniorów w konkurencjach z bydłem

PDFDrukujEmail

Informujemy z przyjemnością, że decyzją Komisji ds. konkurencji z bydłem i Zarządu PLWiR w konkurencjach z bydłem mogą startować juniorzy od 16. roku cialis pas cher życia (decyduje rok kalendarzowy) pod warunkami zawartymi w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Zarząd PLWiR

REGULAMIN STARTÓW MŁODZIEŻY W KONKURENCJACH Z BYDŁEM

 

Szkolenie sędziowskie licencyjne - 14.07.2018, Wrocław

PDFDrukujEmail

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych odnowieniem/przedłużeniem licencji sędziowskiej PLWiR do udziału w szkoleniu sędziowskim organizowanym przez Polską Ligę Western i Rodeo. Szkolenie kończyć się będzie egzaminem, którego wynik zadecyduje o odnowieniu/przedłużeniu uprawnień sędziowskich. Zapraszamy również chętnych sędziów z ważną licencją, celem zapoznania się ze zmianami w przepisach jak

również w związku z możliwością wymiany doświadczeń w gronie sędziów PLWiR.

Ponieważ część szkolenia oparta będzie na formacie case study, wszyscy uczestnicy proszeni są o przygotowanie się w tym zakresie, tj. przypomnienie sobie i usystematyzowanie sytuacji problemowych/niejasnych związanych z oceną sędziowską i przepisami PLWiR, które miały miejsce podczas ich pracy na zawodach.

DATA SZKOLENIA: 14.07.2018, godzina 10:00
MIEJSCE SZKOLENIA: Plac Legionów 4/3, Wrocław (wejście od podwórza)

WYSOKOŚĆ OPŁAT:
100 zł/os.

SPOSÓB I TERMIN WNIESIENIA OPŁATY:
Wpłat należy dokonać na konto ING BANK ŚLĄSKI 81 1050 1025 1000 0023 1723 1534 z dopiskiem „opłata za szkolenie sędziowskie PLWiR” do dnia 13.07.2018. W danych do przelewu należy podać imię i nazwisko osoby, która będzie uczestniczyła w kursie.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

   

Strona 9 z 74

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości