Odwołanie Pucharu Europy Środkowej MEC 2016

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn niezależnych od nas jesteśmy zmuszeni odwołać MEC 2016.

W czerwcu tego roku drużyny narodowe Czech i Słowacji złożyły deklaracje uczestnictwa w zawodach. Ponieważ w organizacji węgierskiej zmienił się zarząd, otrzymaliśmy informację, że w tym roku nie mają oni sponsora ekipy narodowej, w związku z czym ewentualnie pojawią się tylko pojedynczy zawodnicy.

Termin opłaty za boksy przez drużyny narodowe wyznaczono na 15 sierpnia. Żadne opłaty nie zostały wniesione w tym terminie. Po licznych mailach i telefonach uzyskaliśmy informację od drużyny Słowackiej, że przyjazd jest dla ich zawodników nieopłacalny i że przyjadą ewentualnie pod warunkiem zwiększenia puli nagród – padła tu propozycja puli wysokości ok. 700 euro dla każdej klasy konkurencji technicznych. W tym samym czasie strona czeska poinformowała, że chęć startu zadeklarowało pięciu zawodników. Ze strony węgierskiej nie doczekaliśmy się żadnej informacji. W związku z tym sytuacja stała się kuriozalna i musieliśmy podjąć decyzję o odwołaniu zawodów.

Zaistniała sytuacja jest dla nas bardzo dużym problemem, ze względu na podpisane już umowy i zawarte zobowiązania (m.in. kontrakt sędziowski z sędzią zagranicznym).

Mimo wszystko pozostaje nam liczyć na to, że tego typu praktyki, jak próba wymuszenia na organizatorze wysokich nagród w zamian za przyjazd zawodników na zawody, nie doprowadzą do upadku idei MEC w przyszłych latach. Spotkanie komitetu MEC, planowane na luty/marzec 2017, powinno zadecydować o przyszłości tych zawodów.

W miejsce odwołanej imprezy zarząd PLWiR powołał zawody o randze międzynarodowej - Puchar Europy Środkowej Rodeo i Western. Termin imprezy pozostaje bez zmian, tj. 7-9.10.2016r. Wstępne propozycje tych zawodów przedstawimy Państwu w ciągu kilku najbliższych dni.

 

Za Zarząd PLWiR

Wiceprezes Zarządu

Aleksandra Misztak

 

Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR - 16.09.2016

PDFDrukujEmail

Zarząd PLWiR informuje, że 16 września  (piątek) 2016 roku o godz. 19.30 (a w przypadku braku kworum w pierwszym terminie kolejne o godz. 20.00) w Western City w Ścięgnach k. Karpacza (sala Saloonu) przy okazji Mistrzostw Polski odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków PLWiR. Fakt zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania wynika z konieczności podjęcia uchwały, której wymaga w zakreślonym terminie Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS.

Uchwała Zarządu PLWiR nr 17/2016

Propozycja uchwały

 

Rankingi do Mistrzostw Polski 2016

PDFDrukujEmail

Poniżej znajdują się rankingi do Mistrzostw Polski 2016. Ponieważ wyniki docierają do nas w różnej formie, bardzo prosimy o sprawdzenie, czy nie wkradły się w nie błędy.

Kolorem zielonym zaznaczone zostały pary zakwalifikowane do Mistrzostw Polski 2016 (spełniony wymóg ilości kwalifikacji, odpowiednia ilość punktów rankingowych), natomiast kolorem czerwonym oznaczono Mistrzów Polski 2015 (kwalifikacje w ich przypadku nie były konieczne).

Uwagi proszę zgłaszać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wnioski o "dzikie karty" (wyłącznie z uzasadnieniem) należy przesłać na adres e-mail biura PLWiR: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5.09.2016r.

 

ranking 2016

   

ZK Goduszyn - wyniki

PDFDrukujEmail

Poniżej zamieszczamy wyniki zawodów w Goduszynie

 

wyniki

 

III Mistrzostwa Polski w Extreme Trail, Komarno 27.08.2016

PDFDrukujEmail

 

BLB Western Horses oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniu 27.08 – Sobota,  do Komarna k/Jeleniej Góry na III  Mistrzostwa Polski w Extreme Trail.

Zawody odbędą się w pierwszym wybudowanym w Polsce Parku Extreme Trail - to tor przeszkód zbudowany z naturalnych materiałów – drewniane kłody, mostki,  kamienie, woda.

Rywalizacja będzie odbywać się w pięciu kategoriach : Trail in hand (koń prowadzony z ręki), Amateur (klasa dla amatorów)  , Youth (klasa dla młodzieży od 10 do 15 lat) , Open (klasa otwarta dla wszystkich), Extreme Trail Race (klasa otwarta , konkurencja na czas )

Rozegrane zostaną również dwie dodatkowe konkurencje sprawnościowo-szybkościowe nie będące Mistrzostwami Polski :Cowboy Race (klasa otwarta, konkurencja rozgrywana na arenie na czas), Cowboy Trail – tutaj decyduje precyzja a czas ma drugorzędne znaczenie.

Szukasz czegoś nowego? Chcesz poczuć dreszczyk emocji? Extreme Trail jest właśnie dla Ciebie!

Każdy może się sprawdzić, nie ważne jaką konkurencję i w jakim stylu (klasycznym czy westernowym) jeździsz na co dzień!

Teraz czekamy na Ciebie!

Zgłoszenia do 24.08. Zapraszamy!

Formularz zgłoszeniowy, regulamin i inne informacje znajdziecie na : www.plwir.pl, https://www.facebook.com/groups/912233915486051/

https://www.facebook.com/groups/912233915486051/

 

Z pozdrowieniami!

Organizatorzy

 

SPONSOR GŁÓWNY:

 

DO POBRANIA:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN

PROGRAM ZAWODÓW

   

Strona 11 z 63

<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości