Zawody kwalifikacyjne w Goduszynie odwołane

PDFDrukujEmail

Z przykrością informujemy, że zawody kwalifikacyjne do XVI MP PLWiR planowane na 10 czerwca 2017 w Goduszynie zostały odwołane.
Zgłosiła się zbyt mała liczba zawodników (7 par).

Organizatorzy

 

Zawody kwalifikacyjne GODUSZYN - 10.06.2017

PDFDrukujEmail

Centrum GOSTAR w Goduszynie oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniu 10.06.17 na na zawody kwalifikacyjne do XVI Mistrzostw Polski PLWiR.

Zgodnie z decyzją Stajni GOSTAR każdy koń biorący udział w zawodach musi obowiązkowo mieć wykupiony boks – koszt 150 zł. W przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 30 par) organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zawodów. Informacja na ten temat zostanie podana do dnia 02.06.17.

Zgłoszenia będę przyjmowane do 31.05.17. Szczegóły w regulaminie zawodów.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin zawodów, program dostępne również na:

www.plwir.pl

https://www.facebook.com/groups/663768147094041/

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy

PROGRAM

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Konkurs Fair Play 2017

PDFDrukujEmail

Współzawodnictwo sportowe jest piękną rzeczą i motywacją do intensywnej pracy i osiągania coraz lepszych wyników. W sporcie wynik jest bardzo ważny, ale równie ważny jest sposób myślenia i zachowania generujący takie zachowania przyjaźń między członkami naszej społeczności, szacunek dla konia oraz szlachetne współzawodnictwo w duchu sportowym.

Polska Liga Western i Rodeo ogłasza konkurs Fair Play na rok 2017. Chcemy podkreślić znaczenie szlachetnych postaw i zachowań, zapraszamy do udziału w konkursie i do zgłaszania kandydatur w sezonie 2016. Szczegóły w regulaminie poniżej.

Organizatorzy

Regulamin konkursu Fair Play 2017

   

BLB Extreme Trail Day - zawody rekreacyjne 27.05.2017

PDFDrukujEmail

 

BLB Western Horses oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniu 27.05.17 – sobota  do Komarna k/Jeleniej Góry na BLB Extreme Trail Day. Wstęp wolny.

Zawody odbędą się w pierwszym wybudowanym w Polsce Parku Extreme Trail - jest to tor przeszkód zbudowany z naturalnych materiałów – drewniane kłody, mostki,  kamienie, woda.

Rywalizacja będzie odbywać się w ośmiu kategoriach : Trail in Hand (koń prowadzony z ręki), Amateur (klasa dla amatorów), Youth (klasa dla młodzieży od 10 do 15 lat), Open (klasa otwarta dla wszystkich), Extreme Trail Race (klasa otwarta, konkurencja na czas ), Polish Cowboy Race Open (klasa otwarta, konkurencja rozgrywana na arenie na czas), Polish Cowboy Trail  Youth i Amateur, tutaj liczy się precyzja a czas jest dodatkiem.

Pierwsze konkursy Polish Cowboy Race w tym roku. Tym samym rozpoczynamy współzawodnictwo w klasyfikacji "Rider of the year"

Szukasz czegoś nowego? Chcesz poczuć dreszczyk emocji? Extreme Trail i Polish Cowboy Race jest właśnie dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy

PROGRAM

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - EXTREME TRAIL

 

Zawody kwalifikacyjne na WTWK Partynice odwołane

PDFDrukujEmail

Z przykrością informujemy, że zawody kwalifikacyjne do XVI MP PLWiR planowane na 7 maja 2017 na WTWK Partynice zostały odwołane. Niestety zgłosiło się za mało zawodników.

Organizatorzy

   

Strona 11 z 68

<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości