Walne Zebranie Członków PLWiR 25.03.2017

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR, które odbędzie się w dniu 25 marca 2017 we Wrocławiu. 1. termin Walnego Zebrania PLWiR został ustalony na godzinę 12.00, natomiast 2. termin na godz. 12.30. Walne Zebranie odbędzie się w hotelu AGRO przy ul. Zwycięskiej 10 (w sąsiedztwie WTWK Partynice) we Wrocławiu.

Prosimy o zgłaszanie tematów, które chcieliby Państwo umieścić w porządku obrad Walnego Zebrania. Program Walnego Zebrania uwzględniający Państwa propozycje zostanie opublikowany 2 tygodnie przed ogłoszonym powyżej terminem.

Przypominamy, że przed udziałem w Walnym Zebraniu należy opłacić składki członkowskie PLWiR za rok 2017, aby móc wziąć udział w głosowaniach w ramach Walnego Zebrania.

Przypominamy również tym z naszych członków, którzy nie będą mogli osobiście pojawić się we Wrocławiu, o możliwości ustanowienia swojego pełnomocnika. Wzór pełnomocnictwa zamieszczony jest poniżej. Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z §14A ust. 2 Statutu PLWiR "jeden pełnomocnik może być umocowany maksymalnie przez 3 członków".

Pełnomocnictwo

 

Fair Play za rok 2016

PDFDrukujEmail

 

Kochani Zawodnicy i Sympatycy westernu!

Przypominamy o zgłaszaniu kandydatur do konkursu Fair Play za rok 2016. Jeżeli byliście świadkami sytuacji zasługującej na wyróżnienie w naszym konkursie, prosimy o przesłanie zgłoszenia do biura PLWiR. Szlachetne i bezinteresowne zachowania zasługują na promocję i wyróżnienie!

Zgłoszenia prosimy kierować do biura Stowarzyszenia PLWiR drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Dla przypomnienia zasad naszego konkursu zamieszczamy poniżej regulamin do wglądu.

Organizatorzy

Regulamin konkursu Fair Play 2016

 

Boże Narodzenie 2016

PDFDrukujEmail

Szanowni Zawodnicy, Sponsorzy, Przyjaciele i Sympatycy polskiego westernu!

Serdecznie dziękujemy Wam za wspólnie spędzony sezon 2016.  Przeżyliśmy razem wiele pięknych momentów w trakcie zmagań sportowych w minionym roku.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam spokojnych i pełnych radości dni świątecznych w gronie rodzinnym, a w nadchodzącym Nowym Roku 2017 wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz wielu zwycięstw na arenach sportowych.

Nie zapomnijcie odwiedzić w noc wigilijną o północy swoich czworonożnych przyjaciół. Podobno wtedy zwierzęta mówią ludzkim głosem!

Wszystkiego najlepszego i do zobaczenia w następnym sezonie.

Zarząd Stowarzyszenia Polska Liga Western i Rodeo

   

III Mistrzostwa Kraju w Jeździe bez Ogłowia

PDFDrukujEmail

Właśnie otrzymaliśmy od WTWK Partynice podziękowanie za pomoc w organizacji Mistrzostw Polski w Jeździe bez Ogłowia. Przypominamy, że od początku ich funkcjonowania z inicjatywy PLWiR w programie znajdują się konkurencje westernowe: Trail i Western Horsemanship. Był także Extreme Trail - w tym roku nieobecny (ale tylko chwilowo). Poziom zawodów był zdecydowanie wyższy od ubiegłorocznych! Gratulujemy wszystkim zawodnikom, organizatorom, dziękujemy widzom za tłumne przybycie i deklarujemy pomoc w następnym roku.

 

Puchar Europy Środkowej Rodeo i Western 2016 - WYNIKI

PDFDrukujEmail

Pierwsza edycja Pucharu Europy Środkowej Rodeo i Western 2016 zakończona!
Dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w zawodach i w sportowych zmaganiach!

Na zawodach stała się rzecz niezwykła - wielu zwycięzców przekazało swoje nagrody finansowe dla Marysi Kobak. Uzbierana kwota stanowi 75% całej puli nagród!
Gorąco dziękujemy za spontaniczny odruch serca. Przekazujemy serdeczne podziękowania od pana Stefana Kobaka - ojca Marysi, który był bardzo wzruszony chęcią niesienia pomocy przez zawodników PLWiR. Uzbierana kwota zostanie przekazana na ręce rodziców Marysi.

Poniżej prezentujemy wyniki.

Do zobaczenia w następnym sezonie!

Wyniki piątek 07.10.2016

Wyniki sobota 08.10.2016

Wyniki niedziela 09.10.2016

   

Strona 11 z 66

<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości