Konkurencja Kids & Parents Horsemanship podczas Mistrzostw Polski PLWiR, 16-18.09.2016, Ścięgny k. Karpacza

PDFDrukujEmail

Konkurencja Kids & Parents Horsemanship tworzona jest z myślą o najmłodszych, pojawiających się na zawodach jako kibice starszego rodzeństwa czy rodziców/opiekunów. Jej założeniem jest wspólna zabawa dzieci i rodziców (opiekunów), która może dać początek jeździeckiej pasji – lub po prostu pozostać dobrą zabawąUśmiech

Zapraszamy wszystkich chętnych do startu w tej konkurencji, która swoją premierę będzie miała podczas tegorocznych Mistrzostw Polski.

Poniżej znajdziecie państwo regulamin, schemat oraz formularz zgłoszeniowy. Wypełniony formularz należy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 13 września 2016r.

regulamin

formularz zgłoszeniowy

schemat

 

DZIKIE KARTY na Mistrzostwa Polski PLWiR 2016

PDFDrukujEmail

Zarząd Stowarzyszenia PLWiR informuje, że podjął decyzję o przyznaniu dzikich kart na tegoroczne Mistrzostwa Polski PLWiR następującym osobom:

1. Andrzej Ciok
2. Karolina Jaśkiewicz
3. Wanessa Lis

Kwota do uiszczenia za dziką kartę wynosi 400 zł.

Jednocześnie informujemy, że Zarząd zadecydował, że do startu w Mistrzostwach Polski PLWiR zostają dopuszczone wszystkie dzieci, niezależnie od ilości kwalifikacji odbytych w bieżącym sezonie.

 

III Mistrzostwa Kraju w Jeździe Bez Ogłowia, 10-11 września 2016, Wrocław - schematy

PDFDrukujEmail

Zapraszamy Państwa na III Mistrzostwa Kraju w Jeździe Bez Ogłowia. Na zawodach rozegrane zostaną także klasy western.

 

Szczegóły zawodów znaleźć można pod następującymi linkami:

- Propozycje: http://www.torpartynice.pl/dt-prod_img/edytor/propozycje-2016.pdf

- Regulamin: http://www.torpartynice.pl/dt-prod_img/edytor/regulamin-2016.pdf

- Ujeżdżenie - program półfinałowy: http://www.torpartynice.pl/dt-prod_img/edytor/polfinal-ujezdzenie2016.pdf

- PRÓBA CAPRILLEGO z oceną stylu jeźdźca: http://www.torpartynice.pl/dt-prod_img/edytor/proba-Caprillego2016.pdf

 

SCHEMATY DLA KONKURENCJI WESTERN

trail dorośli

trail młodzież

WH dorośli

WH młodzież

   

Odwołanie Pucharu Europy Środkowej MEC 2016

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn niezależnych od nas jesteśmy zmuszeni odwołać MEC 2016.

W czerwcu tego roku drużyny narodowe Czech i Słowacji złożyły deklaracje uczestnictwa w zawodach. Ponieważ w organizacji węgierskiej zmienił się zarząd, otrzymaliśmy informację, że w tym roku nie mają oni sponsora ekipy narodowej, w związku z czym ewentualnie pojawią się tylko pojedynczy zawodnicy.

Termin opłaty za boksy przez drużyny narodowe wyznaczono na 15 sierpnia. Żadne opłaty nie zostały wniesione w tym terminie. Po licznych mailach i telefonach uzyskaliśmy informację od drużyny Słowackiej, że przyjazd jest dla ich zawodników nieopłacalny i że przyjadą ewentualnie pod warunkiem zwiększenia puli nagród – padła tu propozycja puli wysokości ok. 700 euro dla każdej klasy konkurencji technicznych. W tym samym czasie strona czeska poinformowała, że chęć startu zadeklarowało pięciu zawodników. Ze strony węgierskiej nie doczekaliśmy się żadnej informacji. W związku z tym sytuacja stała się kuriozalna i musieliśmy podjąć decyzję o odwołaniu zawodów.

Zaistniała sytuacja jest dla nas bardzo dużym problemem, ze względu na podpisane już umowy i zawarte zobowiązania (m.in. kontrakt sędziowski z sędzią zagranicznym).

Mimo wszystko pozostaje nam liczyć na to, że tego typu praktyki, jak próba wymuszenia na organizatorze wysokich nagród w zamian za przyjazd zawodników na zawody, nie doprowadzą do upadku idei MEC w przyszłych latach. Spotkanie komitetu MEC, planowane na luty/marzec 2017, powinno zadecydować o przyszłości tych zawodów.

W miejsce odwołanej imprezy zarząd PLWiR powołał zawody o randze międzynarodowej - Puchar Europy Środkowej Rodeo i Western. Termin imprezy pozostaje bez zmian, tj. 7-9.10.2016r. Wstępne propozycje tych zawodów przedstawimy Państwu w ciągu kilku najbliższych dni.

 

Za Zarząd PLWiR

Wiceprezes Zarządu

Aleksandra Misztak

 

Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR - 16.09.2016

PDFDrukujEmail

Zarząd PLWiR informuje, że 16 września  (piątek) 2016 roku o godz. 19.30 (a w przypadku braku kworum w pierwszym terminie kolejne o godz. 20.00) w Western City w Ścięgnach k. Karpacza (sala Saloonu) przy okazji Mistrzostw Polski odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków PLWiR. Fakt zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania wynika z konieczności podjęcia uchwały, której wymaga w zakreślonym terminie Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS.

Uchwała Zarządu PLWiR nr 17/2016

Propozycja uchwały

   

Strona 11 z 64

<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości