BLB Extreme Trail Day - zawody rekreacyjne 27.05.2017

PDFDrukujEmail

 

BLB Western Horses oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniu 27.05.17 – sobota  do Komarna k/Jeleniej Góry na BLB Extreme Trail Day. Wstęp wolny.

Zawody odbędą się w pierwszym wybudowanym w Polsce Parku Extreme Trail - jest to tor przeszkód zbudowany z naturalnych materiałów – drewniane kłody, mostki,  kamienie, woda.

Rywalizacja będzie odbywać się w ośmiu kategoriach : Trail in Hand (koń prowadzony z ręki), Amateur (klasa dla amatorów), Youth (klasa dla młodzieży od 10 do 15 lat), Open (klasa otwarta dla wszystkich), Extreme Trail Race (klasa otwarta, konkurencja na czas ), Polish Cowboy Race Open (klasa otwarta, konkurencja rozgrywana na arenie na czas), Polish Cowboy Trail  Youth i Amateur, tutaj liczy się precyzja a czas jest dodatkiem.

Pierwsze konkursy Polish Cowboy Race w tym roku. Tym samym rozpoczynamy współzawodnictwo w klasyfikacji "Rider of the year"

Szukasz czegoś nowego? Chcesz poczuć dreszczyk emocji? Extreme Trail i Polish Cowboy Race jest właśnie dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy

PROGRAM

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - EXTREME TRAIL

 

Zawody kwalifikacyjne na WTWK Partynice odwołane

PDFDrukujEmail

Z przykrością informujemy, że zawody kwalifikacyjne do XVI MP PLWiR planowane na 7 maja 2017 na WTWK Partynice zostały odwołane. Niestety zgłosiło się za mało zawodników.

Organizatorzy

 

Zawody kwalifikacyjne do XVI MP PLWiR - 7 maj 2017 WTWK Partynice - SCHEMATY

PDFDrukujEmail

 

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają na pierwsze w sezonie 2017 zawody kwalifikacyjne do XVI Mistrzostw Polski PLWiR, które odbędą się dnia 07.05.2017, start godz.10.00.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z otwartych i ocenianych przejazdów treningowych w konkurencji Trail, które zostaną zakończone konkursem otwartym -  w sobotę 06.05.2017 od godz. 16.00. Osoby chcące skorzystać z tej możliwości nie muszą być członkami Stowarzyszenia PLWiR. Szczegóły w regulaminie zawodów.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy

PROGRAM

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

SCHEMATY:

Western Riding - schemat nr 4

Trail - trening sobota

Trail Youth&13under

Trail Youth

Trail Amateur

Trail Open

   

Zebranie Zarządu dnia 6 kwietnia 2017

PDFDrukujEmail

6 kwietnia 2017 odbyło się zebranie Zarządu Stowarzyszenia PLWiR. Dokładniejsze informacje znajdują się jak zwykle w zakładce "Zarząd".

Zwracamy uwagę, że zostały zaktualizowane przepisy i regulaminy konkurencji Polish Cowoboy Race - najważniejsze zmiany zostały zaznaczone na zielono.
Aktualne przepisy i regulaminy znajdują się w zakladce "PLWiR Przepisy" - zachęcamy zainteresowanych zawodników do zapoznania się z nimi.

 

Odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR

PDFDrukujEmail

Dnia 25 marca 2017 odbyło się we Wrocławiu Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR za rok 2016.
Zachęcamy do zapoznania się z przebiegiem zebrania i podjętymi uchwałami - wszystkie informacje znajdziecie w zakładce "Walne Zebranie Członków PLWiR".

Wszystkim uczestnikom dziękujemy serdecznie za przybycie i udział w naszym dorocznym spotkaniu.

Zarząd Stowarzyszenia PLWiR

   

Strona 11 z 67

<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości