Posiedzenie Zarządu PLWiR 6.04.2018

PDFDrukujEmail

Informujemy, iż 6.04.2018 odbyło się zebranie Zarządu w nowym składzie. Zapraszamy do zapoznania się z podjętymi uchwałami. Informacje znajdują się jak zwykle w zakładce "Uchwały Zarządu" i "Prace Zarządu". Informujemy także, że został zaktualizowany kalendarz zawodów.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkim aktualnościami.

 

Po Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia PLWiR

PDFDrukujEmail

Dnia 24 lutego odbyło się Walne Zebranie Członków naszego Stowarzyszenia w trybie sprawozdawczo-wyborczym.

Walne Zebranie powołało Zarząd w nowym składzie. Prezesem Zarządu PLWiR został wybrany Andrzej Szubart - gratulacje! Pozostałe informacje dotyczące składu osobowego znajdują się w zakładce "Zarząd".

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi przebiegu zebrania i podjętych uchwał - wszystkie informacje znajdziecie w zakładce "Walne Zebranie Członków PLWiR" pod "Komunikaty WZ" i "Uchwały WZ".

 

UWAGA! Walne Zebranie Członków PLWiR 24.02.2017

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo!

Przypominamy o Walnym Zebraniu Członków PLWiR. To już w następny weekend!
Jest to zebranie sprawozdawczo-wyborcze, dlatego Państwa obecność jest niezwykle ważne. Zapraszamy serdecznie wszystkich Członków PLWiR do udziału!

Walne Zebranie Członków PLWiR, jak już informowaliśmy, odbędzie się dnia 24 lutego 2018 we Wrocławiu.
1. termin Walnego Zebrania PLWiR został ustalony na godzinę 12.00 natomiast 2. termin (w przypadku braku kworum) na godzinę 12.30. Walne Zebranie odbędzie się w hotelu AGRO przy ul. Zwycięskiej 10 (w sąsiedztwie WTWK Partynice) we Wrocławiu. Poniżej znajduje się uchwała Zarządu nr 4/2018 zawierająca program zwołanego zebrania.

Przypominamy tym z naszych członków, którzy nie będą mogli osobiście pojawić się we Wrocławiu, o możliwości ustanowienia swojego pełnomocnika. Wzór pełnomocnictwa zamieszczony jest poniżej. Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z §14A ust. 2 Statutu PLWiR "jeden pełnomocnik może być umocowany maksymalnie przez 3 członków".

Przypominamy, że przed udziałem w Walnym Zebraniu należy opłacić składki członkowskie PLWiR za rok 2018. Aktualne kwoty składek oraz numer konta PLWiR znajdują się w zakładce ZOSTAŃ CZŁONKIEM.

Uchwała Zarządu 4/2018

Pełnomocnictwo na Walne Zebranie Członków PLWiR 2018


   

KALENDARZ NA SEZON 2018

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo –

W zakładce „Kalendarz” przedstawiamy wstępny kalendarz zawodów na sezon 2018.

Ze względu na zmianę systemu kwalifikacyjnego i zniesienie zawodów kwalifikacyjnych w bieżącym sezonie (uchwała nr 1/2018 w zakładce „Uchwały Zarządu”) chcielibyśmy cialis pas cher dać Państwu możliwość  organizacji zawodów o charakterze rekreacyjnym przy wsparciu PLWiR.
W przypadku zainteresowania formą wsparcia prosimy o kontakt z biurem PLWiR.

Jednocześnie prosimy o zgłaszanie propozycji  zawodów do kalendarza 2018 do dnia 20 lutego 2018 na adres mailowy biura ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Informujemy, że uruchomiliśmy mailing dla naszych członków i sympatyków.
Osoby zainteresowane dołączeniem do istniejącej listy mailingowej prosimy o przesłanie informacji  z adresem do otrzymywania aktualności PLWiR na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR 24.02.2018

PDFDrukujEmail

Szanowni Zawodnicy i Miłośnicy Jazdy Western –

Witamy w sezonie 2018.

Zarząd Stowarzyszenia PLWiR  zaprasza na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR. Z względu na złożenie rezygnacji przez Prezesa i wszystkich Członków Zarządu zebranie zostaje zwołane w trybie sprawozdawczo-wyborczym.

W związku z powyższym bardzo ważna jest Państwa obecność, która będzie miała wpływ na skład nowego Zarządu i dalsze funkcjonowanie naszego stowarzyszenia.

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR odbędzie się dnia 24 lutego 2018 o godz. 12.00, a w przypadku braku kworum o godz. 12.30. Zebranie odbędzie się we Wrocławiu w hotelu AGRO przy ulicy Zwycięskiej 10.

Program Walnego Zebrania:
1. Otwarcie pierwszego terminu Walnego Zebrania Członków PLWiR – godz. 12.00
2. Otwarcie drugiego terminu Walnego Zebrania Członków PLWiR – godz. 12.30
3. Wybór Prezydium Walnego Zebrania Członków, tj. Przewodniczącego i Sekretarza
4. Wybór komisji skrutacyjnej
5. Sprawdzenie mandatów członków, kworum, prawidłowości zwołania oraz zatwierdzenie prawomocności Walnego Zebrania Członków
6. Przedstawienie sprawozdań Przewodniczących Komisji:
- sędziowskiej,
- ds. sportu,
- ds. Extreme Trail i Polish Cowboy Race’a
- ds. konkurencji szybkościowych
7. Przedstawienie sprawozdania Zarządu
8. Przedstawienie sprawozdania Komisji rewizyjnej
9. Głosowanie nad absolutorium
10. Wybory Prezesa Zarządu
11. Wybór składu Zarządu
12. Przedstawienie kalendarza na rok 2018
13. Wręczenie nagród przyznanych w konkursie Fair Play
14. Wolne wnioski
15. Zamknięcie Walnego Zebrania

   

Strona 11 z 74

<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości