Kalendarz 2019

PDFDrukujEmail

Szanowni Zawodnicy, Trenerzy, Miłośnicy Jazdy Western –

W zakładce „Kalendarz” przedstawiamy wstępny kalendarz zawodów na sezon 2019.

Jednocześnie prosimy o zgłaszanie propozycji  zawodów do kalendarza 2019 na adres mailowy biura: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Informujemy, że prowadzimy mailing dla naszych członków i sympatyków.
Osoby zainteresowane dołączeniem do istniejącej listy mailingowej prosimy o przesłanie informacji  z adresem do otrzymywania aktualności PLWiR na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Święta Bożego Narodzenia 2018

PDFDrukujEmail

 

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzymy wszystkim Zawodnikom, Trenerom, Miłośnikom i Sympatykom jazdy western radosnych i pięknych dni świątecznych w gronie rodzinnym oraz wielu sukcesów sportowych, osobistych i szkolnych oraz zawodowych w Nowym Roku 2019.
Naszym wierzchowcom także życzmy udanego sezonu w przyszłym roku!

Do zobaczenia na zawodach w roku 2019!

Zarząd Stowarzyszenia Polska Liga Western i Rodeo

 

Konkurs Fair Play 2018

PDFDrukujEmail

 

Szanowni Zawodnicy, Trenerzy i Sympatycy Jazdy Western -

Przypominamy o zgłoszeniach do konkursu Fair Play! Rok 2018 dobiega końca, prosimy o zgłaszanie sytuacji, które chcielibyście uhonorować nagrodą Fair Play w tym sezonie.

Zgłoszenia prosimy

przesyłać drogą mailową na adres biura PLWiR: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czekamy na Wasze propozycje!

   

XVII Mistrzostwa Polski PLWiR w Jeździe Western i Akademickie Mistrzostwa Polski oraz IV Mistrzostwa Polski Polish Cowboy Race - WYNIKI

PDFDrukujEmail

XVII Mistrzostwa Polski PLWiR, Akademickie Mistrzostwa Polskie i IV Mistrzostwa Polski Polish Cowboy Race za nami!

Po dłuższej przerwie gościliśmy z Mistrzostwami ponownie we Wrocławiu na WTWK Partynice. W niedzielę na trybunach pojawiła się publiczność, informację na żywo o naszych zawodach podała telewizja POLSAT News, a na bieżąco można było obserwować nasze zawody na portalu westernowym WWR.COM. Dziękujemy wszystkim sympatykom jazdy western za ich zaangażowanie!

Zawodnicy zmagali się przez 3 dni w różnych konkurencjach technicznych i klasach jazdy western. Wszystkim uczestnikom - zawodnikom, trenerom i luzakom - serdecznie dziękujemy, że pojawili się we Wrocławiu i wzięli udział w mistrzowskich przejazdach. Poniżej publikujemy wyniki.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców!

Do zobaczenia w przyszłym sezonie!

Organizatorzy

PÓŁFINAŁY KONKURENCJE TECHNICZNE

FINAŁY KONKURENCJE TECHNICZNE

POLISH COWBOY RACE

 

XVII Mistrzostwa Polski PLWiR w Jeździe Western i Akademickie Mistrzostwa Polski, IV Mistrzostwa Polski Polish Cowboy Race - ZMIANA PROGRAMU

PDFDrukujEmail

UWAGA!

Poniżej zamieszczamy zmieniony program zawodów -

zmiany dotyczą godzin rozgrywanych konkurencji i kolejności konkurencji szybkościowych, naniesiono również zmiany w programie MP Polsih Cowboy Race.

W kolejnej pozycji znajdują się informacje dla zawodników.

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NIMI.

Do zobaczenia we Wroclaiwu!

Organizatorzy

PROGRAM PO ZMIANIE

INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW

   

Strona 10 z 77

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości