Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PLWiR - 16.09.2016

PDFDrukujEmail

Zarząd PLWiR informuje, że 16 września  (piątek) 2016 roku o godz. 19.30 (a w przypadku braku kworum w pierwszym terminie kolejne o godz. 20.00) w Western City w Ścięgnach k. Karpacza (sala Saloonu) przy okazji Mistrzostw Polski odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków PLWiR. Fakt zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania wynika z konieczności podjęcia uchwały, której wymaga w zakreślonym terminie Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS.

Uchwała Zarządu PLWiR nr 17/2016

Propozycja uchwały

 

Rankingi do Mistrzostw Polski 2016

PDFDrukujEmail

Poniżej znajdują się rankingi do Mistrzostw Polski 2016. Ponieważ wyniki docierają do nas w różnej formie, bardzo prosimy o sprawdzenie, czy nie wkradły się w nie błędy.

Kolorem zielonym zaznaczone zostały pary zakwalifikowane do Mistrzostw Polski 2016 (spełniony wymóg ilości kwalifikacji, odpowiednia ilość punktów rankingowych), natomiast kolorem czerwonym oznaczono Mistrzów Polski 2015 (kwalifikacje w ich przypadku nie były konieczne).

Uwagi proszę zgłaszać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wnioski o "dzikie karty" (wyłącznie z uzasadnieniem) należy przesłać na adres e-mail biura PLWiR: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5.09.2016r.

 

ranking 2016

 

ZK Goduszyn - wyniki

PDFDrukujEmail

Poniżej zamieszczamy wyniki zawodów w Goduszynie

 

wyniki

   

III Mistrzostwa Polski w Extreme Trail, Komarno 27.08.2016

PDFDrukujEmail

 

BLB Western Horses oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniu 27.08 – Sobota,  do Komarna k/Jeleniej Góry na III  Mistrzostwa Polski w Extreme Trail.

Zawody odbędą się w pierwszym wybudowanym w Polsce Parku Extreme Trail - to tor przeszkód zbudowany z naturalnych materiałów – drewniane kłody, mostki,  kamienie, woda.

Rywalizacja będzie odbywać się w pięciu kategoriach : Trail in hand (koń prowadzony z ręki), Amateur (klasa dla amatorów)  , Youth (klasa dla młodzieży od 10 do 15 lat) , Open (klasa otwarta dla wszystkich), Extreme Trail Race (klasa otwarta , konkurencja na czas )

Rozegrane zostaną również dwie dodatkowe konkurencje sprawnościowo-szybkościowe nie będące Mistrzostwami Polski :Cowboy Race (klasa otwarta, konkurencja rozgrywana na arenie na czas), Cowboy Trail – tutaj decyduje precyzja a czas ma drugorzędne znaczenie.

Szukasz czegoś nowego? Chcesz poczuć dreszczyk emocji? Extreme Trail jest właśnie dla Ciebie!

Każdy może się sprawdzić, nie ważne jaką konkurencję i w jakim stylu (klasycznym czy westernowym) jeździsz na co dzień!

Teraz czekamy na Ciebie!

Zgłoszenia do 24.08. Zapraszamy!

Formularz zgłoszeniowy, regulamin i inne informacje znajdziecie na : www.plwir.pl, https://www.facebook.com/groups/912233915486051/

https://www.facebook.com/groups/912233915486051/

 

Z pozdrowieniami!

Organizatorzy

 

SPONSOR GŁÓWNY:

 

DO POBRANIA:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN

PROGRAM ZAWODÓW

 

Zawody Kwalifikacyjne w Goduszynie 20.08.2016

PDFDrukujEmail
Polska Liga Western i Rodeo i Centrum Gostar zapraszają w dniu 20.08.2016 (sobota) na Zawody Kwalifikacyjne do XV Mistrzostw Polski PLWiR. Start o godz.10.00.

Ważne! Dojazd do Stajni Gostar jest możliwy tylko przez Rybnicę kierunek na Zgorzelec.

Serdecznie zapraszamy:)Zgłoszenia należy wysyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 16.08.2016r.

 

formularz zgłoszeniowy

program

regulamin

schematy

TRAIL OPEN

TRAIL AMATOR

TRAIL YOUTH

TRAIL YOUTH 13 & UNDER

WH OPEN

WH AMATOR

WH YOUTH

WH YOUTH 13 & UNDER

   

Strona 10 z 63

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości