XI Mistrzostwa Polski w jeździe w stylu Western

PDFDrukujEmail

XI Mistrzostwa Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo w jeździe western przeszły do historii

Mistrzostwa Polski w jeździe western na stałe zadomowiły się we Wrocławiu – spośród jedenastu edycji aż osiem zorganizowano w stolicy Dolnego Śląska. Wrocław chętnie gości westernowców okazując to m.in. pomocą organizacyjną i finansową. Właśnie miasto Wrocław było głównym sponsorem mistrzostw a Patronat Honorowy nad nimi objął Prezydent Rafał Dutkiewicz.

Zawody odbyły się od 21 do 23 września 2012 roku we Wrocławskim Centrum, Sportu, Hippiki i Rekreacji Partynice. Obok Wrocławskiego Centrum, Sportu, Hippiki i Rekreacji organizatorami imprezy była Polska Liga Western i Rodeo i Jack’s City Western Team Wrocław. Zawody odwiedziło wielu widzów, dla których western jest na pewno ciekawym stylem jeździeckim skupiającym w sobie zarówno konkurencje techniczne, szybkościowe i z bydłem.

Zawodnicy walczyli o medale w 25 konkursach Mistrzostw Polski. Odbyły się także konkursy dodatkowe: Western Freestyle – King Horse Cup oraz Reining Freestyle o nagrodę Stowarzyszenia Sportowego Western Riders. Imprezą towarzyszącą były II Akademickie Mistrzostwa Polski w Jeździe Western. W imprezie wzięło udział blisko 100 par koń-jeździec, którzy prezentowali się podczas 182 przejazdów.

Wysoki poziom zawodników a szczególnie zwycięzców konkurencji zauważalny był w tym roku wyraźnie. Spośród nich wymienić trzeba sukcesy Klaudii Sójki i Ewy Marciniak, które zdobyły po trzy złote medale. Kilku zawodników zdobyło po dwie klamry mistrzowskie: Zofia Pacyna, Aleksandra Szubart, Zofia Zabłocka, Rafał Dolata, Szymon Polednik,

Sezon westernowy prawie zakończony, gdyż reprezentacja Polski udaje się wkrótce na Słowację, by tam bronić zdobytego przed rokiem Pucharu Europy Środkowej w dyscyplinach westernowych.

 

 

Wyniki XI Mistrzostwa Polski

PDFDrukujEmail

Wyniki Piątek 21.09.2012

II Akademickie Mistrzostwa Polski

Pobierz wyniki: II AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI

XI Mistrzostwa Polski

Pobierz wyniki: XI MISTRZOSTWA POLSKI - PIĄTEK

Pobierz wyniki: XI MISTRZOSTWA POLSKI- SOBOTA

Pobierz wyniki: XI MISTRZOSTWA POLSKI- NIEDZIELA

 

MEC 2012

PDFDrukujEmail

Zarząd Polskiej Ligi Western i Rodeo pragnie poinformować, iż wyłoniony został skład Reprezentacji Polski na MEC 2012. Zawodnicy, którzy będą nas reprezentować podczas tegorocznego Middle European Cup, odbywającego się w słowackiej miejscowości Galanta w dniach 5-7 października, zostali wybrani na podstawie swoich sportowych osiągnięć na arenach krajowych i zagranicznych.

Dzięki staraniom zarządu, naszym sponsorom oraz osobom wspierającym nasze działania, będziemy w stanie sfinansować zakwaterowanie, boksy dla koni, opłaty startowe oraz stroje naszej reprezentacji.

   

Schematy na Mistrzostwa Polski

PDFDrukujEmail

Schematy XI Mistrzowstwa Polski:

Pobierz: Trail Dzieci, Trail Junior, Trail Amator, Trail Profi, Trail Open

Western Horsemanship Dzieci, Western Horsemanship Junior, Western Horsemanship Amator

Pozostałe Schematy:

REINING – OBOWIAZUJĄ PATTERNY NRHA

OPEN>6   #1

OPEN<6  #6

AMATOR  #5

PROFI  #9

JUNIOR  #6

DZIECI  #11

WESTERN RIDING # 2

SUPERHORSE # 1

Schematy Akademickie Mistrzostwa Polski

Pobierz: Trail Amator,Trail Profi, Western Horsemanship Amator,

Akademickie MP - Reining # 5 NRHA

 

Dzikie karty 2012

PDFDrukujEmail

Przedstawiamy listę osób, które otrzymały Dziką Kartę na starty w Mistrzostwach Polski 2012:

Pobierz: Lista

   

Strona 66 z 73

<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości