Kategorie zawodników w sezonie 2012

PDFDrukujEmail

Na ostatnim zebraniu Zarządu została podjęta uchwała w sprawie kategorii zawodników Polskiej Ligi Western i Rodeo na sezon 2012. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z treścią załącznika.

 

Kurs Sedziowski Konkurencji Western i Rodeo.

PDFDrukujEmail

Zapraszamy na pierwszy STOPIEŃ KURSU SĘDZIOWSKIEGO KONKURENCJI WESTERN I RODEO

Organizator kursu: Polska Liga Western i Rodeo

Rodzaj kursu: Kurs podstawowy

Miejsce Kursu: Wrocław

Termin kursu: 
PODSTAWOWY – 17-19 lutego 2012 r. początek godz.10:00 (W PIĄTEK)

Pobierz: PROGRAM SZKOLENIA

 

 

Wigilia PLWiR

PDFDrukujEmail
Serdecznie zapraszam na Wigilię Polskiej Ligi Western i Rodeo, która odbędzie się w dniu 17 grudnia o godzinie 18 we Wrocławiu w Pałacu Królewskim - Kawiarni Królewskiej (ul. Kazimierza Wielkiego 35).
Nadchodzący czas Świąt Bożego Narodzenia skłania do refleksji nad tym co było, przemyśleń nad tym co będzie i niewątpliwie do integracji. Tworząc rodzinę westernową mamy w tym czasie rzadką okazję do spotkania się w zdecydowanie innych warunkach niż ma to najczęściej miejsce, czyli na zawodach. Niech będzie ono właśnie szansą do przemyśleń i integracji.
Prezes PLWiR
Jacek Świerzewicz
   

Nowy serwis PLWiR

PDFDrukujEmail

Z przyjemnością informujemy, iż wdrożona została nowa witryna internetowa Polskiej Ligi Western i Rodeo. Liczymy, że nowa grafika i przejrzysty układ informacji sprawią, iż korzystanie z serwisu stanie się znacznie łatwiejsze.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że ze względu na dużą objętość zasobów poprzedniej witryny, nie wszystkie informacje znalazły już swoje miejsce w obecnym układzie. Niedostępne materiały będą jednak regularnie uzupełniane.

 

Jako, iż zbliża się deadline zgłoszeń zawodów na sezon 2012 a nowa strona wymaga jeszcze trochę pracy pod tym adresem http://old.plwir.pl/wwr.php?aid=853  znajdziecie Państwo regulamin i formularz zgłoszeniowy zawodów na następny sezon. Za utrudnienia przepraszamy.

Z pozdrowieniami.
Biuro PLWiR

 

Zakończenie sezonu w Jacks City

PDFDrukujEmail

Jack`s City Western Team Wrocław ma przyjemność zaprosić wszystkich członków Polskiej Ligi Western i Rodeo oraz jej sympatyków na zakończenie sezonu westernowego, które odbędzie się w dniu 26 listopada (sobota) 2011 roku w saloonie Jack`s City na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice. Początek spotkania o godzinie 18.00.

   

Strona 72 z 74

<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości