Przypomnienie o uregulowaniu opłaty za składki członkowskie.

PDFDrukujEmail

Przypominamy o uregulowaniu składek członkowskich za rok 2012. Wszystkie informacje znajda Państwo w zakładce ZOSTAŃ CZŁONKIEM.

Termin upływa 31 marca 2012 roku. Po tym terminie opłata jest wyższa.

 

Zakończył się Kurs Sedziowski konkurencji Western i Rodeo.

PDFDrukujEmail

W dniach 17-19.02.2012 we Wrocławiu odbył się pierwszy etap kursu sędziowskiego konkurencji western i rodeo. Przez trzy dni nowi kandydaci na sędziów PLWiR zapoznawali się z przepisami obowiązującymi na zawodach podczas rozgrywania konkurencji western i rodeo oraz zgłębiali zagadnienia wiążące się z pracą sędziego. Pierwszy etap kursu prowadzony był przez sędziów wykładowców PLWiR: Marka Godzinę, Damiana Wroczyńskiego i Aleksandrę Misztak. Nowych adeptów czeka jeszcze drugi etap kursu, który poprowadzi jeden ze znanych sędziów zagranicznych.”

 

Kategorie zawodników w sezonie 2012

PDFDrukujEmail

Na ostatnim zebraniu Zarządu została podjęta uchwała w sprawie kategorii zawodników Polskiej Ligi Western i Rodeo na sezon 2012. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z treścią załącznika.

   

Kurs Sedziowski Konkurencji Western i Rodeo.

PDFDrukujEmail

Zapraszamy na pierwszy STOPIEŃ KURSU SĘDZIOWSKIEGO KONKURENCJI WESTERN I RODEO

Organizator kursu: Polska Liga Western i Rodeo

Rodzaj kursu: Kurs podstawowy

Miejsce Kursu: Wrocław

Termin kursu: 
PODSTAWOWY – 17-19 lutego 2012 r. początek godz.10:00 (W PIĄTEK)

Pobierz: PROGRAM SZKOLENIA

 

 

Wigilia PLWiR

PDFDrukujEmail
Serdecznie zapraszam na Wigilię Polskiej Ligi Western i Rodeo, która odbędzie się w dniu 17 grudnia o godzinie 18 we Wrocławiu w Pałacu Królewskim - Kawiarni Królewskiej (ul. Kazimierza Wielkiego 35).
Nadchodzący czas Świąt Bożego Narodzenia skłania do refleksji nad tym co było, przemyśleń nad tym co będzie i niewątpliwie do integracji. Tworząc rodzinę westernową mamy w tym czasie rzadką okazję do spotkania się w zdecydowanie innych warunkach niż ma to najczęściej miejsce, czyli na zawodach. Niech będzie ono właśnie szansą do przemyśleń i integracji.
Prezes PLWiR
Jacek Świerzewicz
   

Strona 75 z 77

<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości