Wyniki Mistrzostw PLWiR 2011

PDFDrukujEmail

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami X Mistrzostw Polskiej Ligi Western i Rodeo, które odbyły się w pierwszy weekend października we Wrocławiu.

 

Podziękowania

PDFDrukujEmail

Za nami najbardziej intensywne dni w polskim westernie – zarówno dla zawodników jak i dla działaczy.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim zawodnikom - reprezentantom na Puchar Europy Środkowej w dyscyplinach westernowych oraz uczestnikom Mistrzostw Polski i Akademickich Mistrzostw Polski w jeździe western za ich zaangażowanie, wysoki poziom sportowy a także atmosferę jaką podczas tych imprez tworzyliście. Gratuluję także osiągniętych wyników.

 

Wstępne propozycje MEC 2011

PDFDrukujEmail

Zapraszamy do zapoznania się ze wstępnymi propozycjami Mistrzostw Europy Środkowej, które odbędą się 23-25.09.2011 w Karpaczu.

   

Zawody kwalifikacyjne dla dzieci- Rokytnica Nowy Jaworów

PDFDrukujEmail

jaworówW dniach 9 lipca 2011 r. o godz. 10.00 na terenie ośrodka należącego do zawodnika Jiri Pacha - Farma Po Lipou u Pachu w Rokytnicach w Orlickich Horach oraz 13 sierpnia 2011 w Nowym Jaworowie na terenie ośrodka Meta Ranch należącym do Marka Miśka odbędą się zawody dla dzieci w konkurencach western, organizowane przez Stowarzyszenie Sportowe Western Riders wspólnie z Markiem Miśkiem oraz Jirim Pacha.

 

Zawody kwalifikacyjne PLWIR & PLQHA CIRCUIT 26-27-28 sierpień 2011

PDFDrukujEmail

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Zawodów Kwalifikacyjnych jakie odbędą się w dniach 26-28 sierpnia w Rzeszowie w ośrodku Janiowe Wzgórze

Propozycje zawodów.

Финансовая стабильность - это не то, о чем говорят в Украине. Поэтому деньги до зарплаты на карточку оформляются часто. Взять с моментальным решением кредит онлайн без справок и поручителей в банке не выйдет, лучше сразу отправляться в МФО. Отримайте якомога швидше кредит за 5 хвилин на картку без відмови і потратьте гроші на що хочете. Без відмов та перевірки поточної заборгованості онлайн кредит автоматом на картку. Вигідна пропозиція без відсотків.

Ищете профессиональные курсы копирайтеров онлайн? Узнайте сильные и слабые стороны любого текста.

   

Więcej artykułów…

Strona 76 z 77

<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości