Informacja

PDFDrukujEmail

Zarząd Stowarzyszenia Polska Liga Western i Rodeo informuje, iż Sąd Rejestrowy dokonał rejestracji zmian we władzach Stowarzyszenia i w składzie organów oraz zmianę siedziby Stowarzyszenia.
W związku ze zmianą formuły Stowarzyszenia Zarząd prosi o zgłaszanie propozycji działań usprawniających jego funkcjonowanie oraz nowe pola aktywności Stowarzyszenia pocztą elektroniczną na adres jaro.gmurczyk(at)gmail.com.
Zarząd Stowarzyszenia prowadzi w chwili obecnej rozmowy z potencjalnymi partnerami i sponsorami wydarzeń promowanych lub realizowanych przez Polską Ligę Western i Rodeo wspólnie z innymi organizacjami promującymi jazdę w stylu western.

 

Wnioski o dofinansowanie

PDFDrukujEmail

Wnioski o dofinansowanie z programu Sport Wszystkich Dzieci nadzorowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

Zarząd Polskiej Ligi Western i Rodeo w związku z przygotowywaniem wniosków o dofinansowanie sportu dzieci i młodzieży zaprasza chętnych do zgłaszania pomysłów związanych z organizacją zajęć dla dzieci i młodzieży w okresie od 1 kwietnia 2022 do 31.12.2022. Warunkiem jest zaangażowanie co najmniej 10% wkładu własnego jako elementu niezbędnego do złożenia wniosku oraz rozliczenie wszystkich kosztów na podstawie faktur. Z uwagi na fakt iż termin składania wniosków dotacyjnych upływa w dniu 5 lutego 2022.


Pytania i deklaracje współpracy prosimy składać na skrzynkę e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Jarosław Gmurczyk
Prezes Zarządu

Sochocin, 2022-01-23

 

Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków PLWiR 20.12.2021

PDFDrukujEmail

Po opublikowaniu uchwał o rozwiązaniu Stowarzyszenia PLWiR zgłosiło się grono osób zainteresowanych kontynuacją działalności stowarzyszenia. W związku z tym zostaje zwołane kolejne Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków PLWiR na dzień 20.12.2021 na godz. 18.00 (pierwszy termin). W przypadku braku kworum drugie Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków PLWiR zostaje zwołane na dzień 20.12.2021 na godz. 18.30. Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków PLWiR odbędzie się we Wrocławiu przy ulicy Wietrznej 10B/10.

Jeżeli któryś z członków stowarzyszenia zgłasza zastrzeżenia odnośnie ww. terminu zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków PLWiR prosimy o kontakt mailowy na adres biura stowarzyszenia: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

1. Otwarcie zebrania;

2. Wybór przewodniczącego Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia  oraz protokolanta;

3. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Zebrania i zdolności do podejmowania uchwał oraz przedstawienie porządku obrad;.

4. Podjęcie uchwały o uchyleniu uchwał nr 3 i nr 4 Nadzwyczajnego Zebrania Członków Stowarzyszenia  z dnia 20 listopada 2021  (otwarcie likwidacji oraz wybór likwidatorów)

5. Podjęcie uchwały o odwołaniu Zarządu

6. Podjęcie uchwały o odwołaniu Komisji Rewizyjnej

7. Podjęcie uchwały o wyborze Prezesa Zarządu

8. Podjęcie uchwały o wyborze członków Komisji Rewizyjnej

9. Podjęcie uchwały o zmianie Statutu Stowarzyszenia

10. Zamknięcie Zwyczajnego Zebrania Członków Stowarzyszenia.

Zarząd Stowarzyszenia PLWiR

   

Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków PLWiR

PDFDrukujEmail

W związku z trudną sytuacja finansową naszego stowarzyszenia zostaje zwołane Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków PLWiR na dzień 20.11.2021 na godz. 11.00 (pierwszy termin). W przypadku braku kworum drugie Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków PLWiR zostaje zwołane na dzień 20.11.2021 na godz. 11.30.

Jedynym punktem porządku obrad zwołanego Walnego Zebrania jest rozwiązanie stowarzyszenia.

Nadzwyczajne Walne Zebrania Członków PLWiR dnia 20.11.2021 odbędzie się w restauracji UMAMI znajdującej się na wrocławskim rynku (adres: Rynek 60).

 

Zarząd

 

Mistrzostwa Polski PLWiR 2021 odwołane!

PDFDrukujEmail

Polska Liga Western i Rodeo informuje, że ze względu na niewystarczającą ilość zgłoszeń zawodników a tym samym niemożność sfinansowania zawodów Mistrzostwa  Polski PLWiR 2021 zostają odwołane.

Wszelkie wpłaty dokonane przez zawodników zostaną im zwrócone przelewem bankowym.

Orgnizatorzy

   

Strona 4 z 78

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości