Zmiany w regulaminie zawodów Polish Cowboy Race na 2022

PDFDrukujEmail

Zarząd Polskiej Ligi Western i Rodeo informuje o zatwierdzeniu zmian w Regulaminie zawodów Polish Cowboy Race na 2022 r, ustaleniu wynagrodzeń sędziów i ringstewardów, regulaminu pucharu Rider of the Year 2022 oraz ustaleniu zasad konstruowania schematów Polish Cowboy Race.


Z treścią podejmowanych uchwał można się zapoznać na stronie: http://plwir.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=619:prace-zarzdu-2022&catid=71:uchwaly-zarzadu-plwir&Itemid=106

 

Szkolenie

PDFDrukujEmail

PLWIR zamierza zorganizować szkolenie z zakresu pracy z bydłem oraz lassem. Planowany termin szkolenia zostanie podany do końca kwietnia.

Dla członków PLWIR z opłaconym członkostwem szkolenie będzie darmowe. Liczba miejsc ograniczona.

 

Prace nad zmianą zasad członkostwa i udziału w zawodach

PDFDrukujEmail

 

Zarząd PLWIR informuje, iż zostały rozpoczęte prace nad zmianą zasad członkostwa i udziału w zawodach. Proponowane zmiany zmierzają w kierunku ułatwienia zawodnikom zapisów do PLWIR i opłacania członkostwa na wzór zbliżony NRHA. Oznacza to, iż osoba deklarująca start w PLWIR w ramach klasyfikacji będzie mogła opłacić członkostwo na zawodach.


Uzyskane wyniki będą zamieszczane w rocznej klasyfikacji na stronach Ligii. Z uwagi na fakt, iż zaangażowanie zawodników w sprawy administracyjne oraz organizacyjne Ligii nie jest znaczące Zarząd postanowił ułatwić funkcjonowanie Ligii w ten sposób iż członkostwo nie będzie wiązało się z obowiązkiem uczestniczenia w zebraniach i sprawach organizacyjnych.


Zarząd prosi o zgłaszanie swoich propozycji zmian regulaminów na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

   

Inicjatywa

PDFDrukujEmail

Drodzy członkowie, sympatycy i przyjaciele Polskiej Ligi Western i Rodeo.

Polska Liga Western i Rodeo mimo posiadania skromnych środków popiera całym sercem Ukraińców walczących o swoją wolność.
W czwartek jeden z członków Ligi jedzie z transportem na Ukrainę sprzętu i środków medycznych. Tak - właśnie jak napisałem - na Ukrainę, a nie do naszej granicy.
Dokonuje zakupów sprzętu zakładając środki już teraz ze swojej kieszeni.
Prosze wesprzyjmy tę inicjatywę i ci co mogą niech dokonają wpłaty za pośrednictwem akcji na zrzutka.pl
Link do zbiórki
Inni nasi przyjaciele zbierają rzeczy do transportu dla potrzebujących na Ukrainę, którzy wysyłają je do Doniecka i pod Kijówdo 2 konkretnych osób. Karma jest potrzebna dla ich owczarków kaukaskich, ale to są ludzie w naprawdę tragicznym położeniu, więc będą potrzebować wszystkiego. Z jedną rodziną jest kontakt raz na 3 dni, bo się gdzieś ukrywają i nie mają zasięgu, żeby móc się z nami skontaktować mężczyzna biega gdzieś po lesie. Wiadomości są krótkie - „potrzebujemy pomocy”. Ukraińcy, którzy będą organizować transport potrzebują rzeczy z poniższej listy, więc jeśli ktoś może wspomóc to bardzo proszę.Może uda się zorganizować zbiórkę i kupić dron, lornetki , krótkofalówki
Zaopatrzenie
- ochraniacze
- czołówki + baterie do nich (z trybem czerwonego światła);
- kamizelki kuloodporne
-powerbank;
-generator na olej napędowy do 3 kV;
-telefony z przyciskami
-piły i piły łańcuchowe;
- plecaki szosowe na 40 l;
-CB radia
- krótkofalówki;
-śpiwory
- karimaty z folią
- termosy
- latarki
- Paski do spodni
-Bielizna termoaktywna
-Majtki
- Skarpetki
-Wkładki do butów
- Żywność długoterminowa
- kawa herbata
Transport będzie jechał na dniach, więc potrzebna jest naprawdę szybka wysyłka i pełna mobilizacja na już.

W razie potrzeby adres email Agaty i telefon jest dostępny ode mnie w wiadomości email, jeśli ktoś zdecyduje się na pomoc.
pozdrawiam,
Jarek Gmurczyk
Prezes Zarządu
 

Informacja

PDFDrukujEmail

Zarząd Stowarzyszenia Polska Liga Western i Rodeo informuje, iż Sąd Rejestrowy dokonał rejestracji zmian we władzach Stowarzyszenia i w składzie organów oraz zmianę siedziby Stowarzyszenia.
W związku ze zmianą formuły Stowarzyszenia Zarząd prosi o zgłaszanie propozycji działań usprawniających jego funkcjonowanie oraz nowe pola aktywności Stowarzyszenia pocztą elektroniczną na adres jaro.gmurczyk(at)gmail.com.
Zarząd Stowarzyszenia prowadzi w chwili obecnej rozmowy z potencjalnymi partnerami i sponsorami wydarzeń promowanych lub realizowanych przez Polską Ligę Western i Rodeo wspólnie z innymi organizacjami promującymi jazdę w stylu western.

   

Strona 2 z 77

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości