III Mistrzostwa Kraju w Jeździe bez Ogłowia

PDFDrukujEmail

Właśnie otrzymaliśmy od WTWK Partynice podziękowanie za pomoc w organizacji Mistrzostw Polski w Jeździe bez Ogłowia. Przypominamy, że od początku ich funkcjonowania z inicjatywy PLWiR w programie znajdują się konkurencje westernowe: Trail i Western Horsemanship. Był także Extreme Trail - w tym roku nieobecny (ale tylko chwilowo). Poziom zawodów był zdecydowanie wyższy od ubiegłorocznych! Gratulujemy wszystkim zawodnikom, organizatorom, dziękujemy widzom za tłumne przybycie i deklarujemy pomoc w następnym roku.

 

Puchar Europy Środkowej Rodeo i Western 2016 - WYNIKI

PDFDrukujEmail

Pierwsza edycja Pucharu Europy Środkowej Rodeo i Western 2016 zakończona!
Dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w zawodach i w sportowych zmaganiach!

Na zawodach stała się rzecz niezwykła - wielu zwycięzców przekazało swoje nagrody finansowe dla Marysi Kobak. Uzbierana kwota stanowi 75% całej puli nagród!
Gorąco dziękujemy za spontaniczny odruch serca. Przekazujemy serdeczne podziękowania od pana Stefana Kobaka - ojca Marysi, który był bardzo wzruszony chęcią niesienia pomocy przez zawodników PLWiR. Uzbierana kwota zostanie przekazana na ręce rodziców Marysi.

Poniżej prezentujemy wyniki.

Do zobaczenia w następnym sezonie!

Wyniki piątek 07.10.2016

Wyniki sobota 08.10.2016

Wyniki niedziela 09.10.2016

 

Puchar Europy Środkowej Rodeo i Western, 7-9.10.2016. Ścięgny k. Karpacza - PULA NAGRÓD 4500 EURO + schematy Uwaga! Zmiany w programie zawodów

PDFDrukujEmail

 

W dniach 7 - 9.10.2016 odbędzie się po raz pierwszy Puchar Europy Środkowej Rodeo i Western, organizowany przez Stowarzyszenie Polska Liga Western i Rodeo.

Impreza ma status zawodów międzynarodowych, a na najlepszych czekają nagrody finansowe.

Poniżej znajdziecie Państwo regulamin zawodów oraz formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.09.2016.

Zapraszamy!

PROGRAM ZAWODÓW

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

SCHEMATY:

Trail Open I-go

Trail Open II-go

Polish Cowboy Race Open

Reining Open I-go #5

Reining Open II-go #6

 

Naszymi partnerami są:


   

XV Mistrzostwa Polski i VI Akademickie Mistrzostwa Polski PLWiR 2016 - wyniki

PDFDrukujEmail

Za nami XV Mistrzostwa Polski oraz VI Akademickie Mistrzostwa Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo. Zawodnikom gratulujemy wyników i życzymy sukcesów sportowych w przyszłym sezonie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

WYNIKI

 

XV Mistrzostwa Polski PLWiR i VI Akademickie Mistrzostwa Polski

PDFDrukujEmail

 

Serdecznie zapraszamy do Western City w Ścięgnach k/Karpacza. Od 16 do 18 września 2016 na XV Mistrzostwa Polski oraz na VI Akademickie Mistrzostwa Polski w Jeździe Western, których organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Liga Western i Rodeo i Western City.

Atrakcji dla uczestników i widzów nie zabraknie! W programie przewidzianych jest 31 konkursów Mistrzostw Polski, w tym po raz pierwszy rozgrywana w pełnej formule (5 konkursów)  bardzo widowiskowa sprawnościowo-szybkościowa konkurencja Polish Cowboy Race.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Totalizatora Sportowego LOTTO.

Mistrzostwa Polski w tym roku będzie również można śledzić online w sobotę 17.09. W tym dniu będzie realizowana transmisja przez zespół portalu westernowego WWR (www.com.pl). Transmisja będzie dostępna za darmo na kanale WWR na portalu YouTube.com.

Patronat medialny: Polsat Sport, portal internetowy WWR - http://wwr.com.pl/

Serdecznie zapraszamy!


 

Program

Regulamin XV MP PLWiR

Regulamin VI AMP

Formularz zgłoszeniowy XV MP PLWiR

Formularz zgłoszeniowy VI AMP

   

Strona 9 z 63

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości