Mistrzostwa Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo oraz Akademickie Mistrzostwa Polski 2017, Western City Ścięgny k. Karpacza, 4.08.2017 REINING - SCHEMATY

PDFDrukujEmail

Poniżej znajdują się schematy obowiązujące podczas Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo oraz Akademickich Mistrzostw Polski 2017 w konkurencji REINING. Obowiązują aktualne schematy NRHA (2017)

 

REINING OPEN #1

REINING JUNIOR #5

REINING AMATEUR #4

REINING YOUTH #6

REINING YOUTH 13 & UNDER #14

REINING OPEN AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI #2


 

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Konkurencjach z Bydłem - 04.-06.08.2017

PDFDrukujEmail

Western Ranch oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniach 05.-06.08.2017 na Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Konkurencjach z Bydłem, w trakcie których rozegrane zostaną konkurencje afiliowane przez NCHA oraz ERCHA.

Zapraszamy również w dniu 04.08. na XVI Mistrzostwa Polski w Reiningu oraz na Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Polish Cowboy Race.

Organizatorzy

PROGRAM

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Western Ranch oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniach 05-06.08.17 na Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w konkurencjach z bydłem w trakcie których rozegrane zostaną konkurencje afiliowane przez NCHA oraz ERCHA.
Zapraszamy również w dniu 04.08 na XVI Mistrzostwa Polski w Reiningu oraz na Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Polish Cowboy Race.

Western Ranch oraz Polska Liga Western i Rodeo zapraszają w dniach 05-06.08.17 na Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w konkurencjach z bydłem w trakcie których rozegrane zostaną konkurencje afiliowane przez NCHA oraz ERCHA.
Zapraszamy również w dniu 04.08 na XVI Mistrzostwa Polski w Reiningu oraz na Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Polish Cowboy Race.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE
 

Mistrzostwa Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo oraz Akademickie Mistrzostwa Polski 2017, Western City Ścięgny k. Karpacza, 4.08.2017 - AKTUALIZACJA

PDFDrukujEmail

Mistrzostwa Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo oraz Akademickie Mistrzostwa Polski 2017, Western City Ścięgny k. Karpacza, 4.08.2017 - NOWE INFORMACJE: aktualizacja rankingów, regulaminy, opłaty, harmonogram czasowy

 

Szanowni Państwo,

poniżej znajdują się rankingi do Mistrzostw Polski PLWiR 2017. We wszystkich kategoriach - oprócz kategorii Youth 13 & under (wystarczy jeden start w kwalifikacjach) - o starcie w Mistrzostwach Polski decydują dwie kwalifikacje. Wyjątek stanowi uzyskanie Dzikiej Karty (o nią mogą ubiegać się także osoby, u których brak startów w tym sezonie powodowany był ważnymi, uzasadnionymi przyczynami).

Ponieważ w tym sezonie jako kwalifikacje uznane zostają zawody, na których rozgrywane były klasy All Breeds, a także z uwagi na fakt, że brane pod uwagę są zgłoszenia z zawodów kwalifikacyjnych, które nie doszły do skutku, bardzo prosimy o weryfikację przedstawionych rankingów i zgłaszanie ewentualnych uwag na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Informujemy, że istnieje możliwość opłacenia składki członkowskiej PLWiR na miejscu, w biurze zawodów.

Informujemy również o możliwości startu poza konkurencją - zawodnik nie bierze wówczas udziału w podziale nagród, jednak jego przejazd jest sędziowany. Zawodnik ten może również startować w płatnych rozgrzewkach. Chęć startu poza konkurencją należy zgłosić w treści maila, należy również wypełnić formularz zgłoszeniowy. Opłaty: wpisowe 50 zł, startowe 50 zł.

Przypominamy, że zawodnicy startujący poza konkurencją oraz startujący w Akademickich Mistrzostwach Polski nie muszą być członkami PLWiR.

W zamieszczonym poniżej formularzu zgłoszeniowym znajdują się również informacje o opłatach, płatnych rozgrzewkach i boksach. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 29.07.2017. Bardzo prosimy o nie przekraczanie terminu zgłoszeń ze względów organizacyjnych. Wszelkie opłaty dokonywane są na miejscu, w biurze zawodów.

Zawodnicy, którzy chcą ubiegać się o Dzikie Karty proszeni są o przesłanie uzasadnienia (wraz ze wskazaniem klasy, której wniosek dotyczy) na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 28.07.2017.

Opłaty za dzikie karty to 200 zł w przypadku seniorów oraz 150 zł dla juniorów i dzieci.

Obowiązujące schematy zostaną podane Państwu w najbliższych dniach.

 

Wszelkie pytania dotyczące zawodów proszę kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

RANKING REINING 2017

REGULAMIN AKADEMICKICH MISTRZOSTW POLSKI 2017

REGULAMIN XVI MISTRZOSTW POLSKI PLWIR

PROGRAM ZAWODÓW

   

Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Polish Cowboy Race - 04.08.2017

PDFDrukujEmail

Zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Polish Cowboy Race, które odbędą się 4 sierpnia w Western City w Ścięgnach k. Karpacza.
Zawody pod patronatem honorowym Pani Iwony Krawczyk - Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego.
Czekają na Was tytuły Mistrza Dolnego Śląska, piękne puchary, punkty rankingowe do klasyfikacji "Rider of the year" oraz nagrody rzeczowe na sumę ok. 6000 zł!!!!
Nie możne Was tam zabraknąć!!!

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego z adresu poniżej przyjmowane będą do dnia 20 lipca 2017.
https://docs.google.com/…/1ou3UFeKZoJ8tW6wbIZ6tEv…/viewform…
Projekt plakatu: Danuta Kurzawska Art

Organizatorzy

REGULAMIN

 

Zawody Western City Ścięgny 09.07.2017 ODWOŁANE

PDFDrukujEmail

Szanowni Państwo,

w związku z niewystarczającą ilością zgłoszeń jesteśmy zmuszeni odwołać Zawody Kwalifikacyjne w Karpaczu (9.07.2017).
Zarząd PLWiR postanawia uznać zgłoszenia przesłane przez Zawodników jako kwalifikacje do Mistrzostw Polski 2017.
Postanowienie obejmuje także zgłoszenia do ZK Wrocław, ZK Goduszyn oraz ZK Młodzikowo (jedno zgłoszenie jest traktowane jak jedne zawody kwalifikacyjne).

Zarząd Stowarzyszenia PLWiR

   

Strona 9 z 68

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Sponsorzy

Sondy

Moja ulubiona konkurencja to:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości